arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mám přítele v Angole a tam, kde je, není signál. Bude tam půl roku. Aby mi mohl zavolat, tak musí dojet do vesnice pár km do místa, kde to je.
Kdyby byl na signále furt, tak se mi to zvládá líp.

arrow
profile_image
Majdaaa
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj bývalý přítel hrozně chtěl odjet do UK, já ne, tak jel sám a vztahu to neprospělo, časem vyšuměl a asi po roce mi oznámil, že má novou známost.
Teď jsem zase "odloučená", přítel odjel na měsíc pracovat do Kábulu, je to tři dny, co je pryč a už se mi stýská a mám o něj strach, doufám, že to uteče rychle a v pořádku se mi vrátí.

arrow
profile_image
Kokolka100 mojeid
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Četla jsem tu hodně diskuzí o odloučení partnerů. A musim vám říct že vy to máte ještě dobrý, ale můj kluk odjel na 2 měsíce do Anglie za praci.Jo vím říkáte si že 2 měsíce nic nejsou..jenže! Odjel tam se svoji bejvalkou s kterou byl 3 roky a ona se s nim pak rozešla! Byli totiž dohodli už dávno předtím takže tam prostě museli jet. Furt mi píše že ji nechce a že ho už nepřitahuje, že chce jenom mě a že se na mě strašně těší, ale stejnak se bojim že na něho něco zkusí a on prostě neodolá. Ona sice má kluka ale říká se o ní že pořád chce bejvalýho! Hlavně já mu věřim...píše tak krásný věci a prostě ty dva měsíce jsme si spolu tak užili.Mám ho strašně moc ráda. Ale prostě mám obavy hlavně všichni okolo mě to řešej moji kámoši jeho kámoši a prostě mě to vždycky strašně vyděsí..Už chci aby byl zpátky u mě. A nedá se nic jinyho dělat než mu věřit. A když to nevyjde tak jsme k sobě prostě nepatřili.Je to taková zkouška do budoucnosti.Chtěla jsem vám to jen říct. Buďte rádi že tam jede sám bez bejvalky.Je to o nervy totiž ale furt se držim a jsem vždycky klidnější když mi píše jak moc mě má rád.Pišem si furt na icq nebo smsky.

Cituji Kokolka100: ! Odjel tam se svoji bejvalkou

Máš můj obdiv, že jsi tak tolerantní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené