Ahoj holky, nemáte někdo radu na to, co dělat aby se mi hned po druhém dnu nalakování nezačal odlupovat lak, zejména na konci nehtů? Nebaví mi si to lakovat každý den znova. díky

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mam to samý a taky by mě to zajímalo..
Já na ty konce dávám ještě vrstvu bezbarvýho laku ale moc to nepomáha. Přitom si kupuju celkem drahý laky, takže bych počítala s tim že něco vydržej. :-/ Ještě mi příjde, že předtim než jsem jednou měla gelovky, tak se mi lak tak často neodlupoval..

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ten pocit, že to dělájí hlavně "měkčí" nehty..jak se nehet ohýbá tak se lak odloupne, já mám nehty spíš tvrdší (i po gelovkách) takže se loupe minimálně. Dobrý je použití zpevňovače před lakováním

No ale já je mam uplne kratoučké, takze nehet ani nemá šanci se ohnout A nemám nějak extra mekké nehty. No nevím co s tím, spíš jsem myslela, jestli to není lakem nebo tak no .. Ale díky

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo tak to nevím neuvádíš jaký laky používáš...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji dofinka: jestli to není lakem

Já bych řekla, že alespoň z části ano. Mně se taková Essence do dvou dnů odlupuje i s dobrým nadlakem a podlakem, ale třeba zrovna mám na sobě Maybelline bez nadlaku a i po třech dnech vypadá jako nový Ovšem né vždy je kvalita úměrná ceně

arrow
profile_image
pink19
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Mám stejný problem a nevím co stím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já používám nejraději Loreal a taky se mi odlupuje a to taky dávám jak podkladový, tak i nadlak... nehty mám tvrdé, nelámou se mi. Takže by se mi taky nějaká rada hodila

doporučuju nějaký podklad, který nehet zpevní - já mám Four seasons Zpevňovač nehtů a od té doby se mi nehty netřepí a konečně povyrostly a lak se loupe minimálně a potom nadlak, já mám vytvrzovač laku taky od FS, dokud nebude k sehnání Seche vite.. a potom asi taky kvalitnější laky.. a super tip je lakování i z druhé jakovy vnitřní strany nehtu a špičky, já většinou lakuju i tím barevným i topcoatem a hodně to pomáhá proti odštipování právě těch špiček..

já mám teď opačný problém, lak se mi nechce vůbec loupat a mě je líto ho odlakovat, ale barva mě už nebaví.. pro ilustraci (omluvte špatnou kvalitu) - dřív jsem měla špičky sloupané druhý den, teď jsem lakovala v neděli..

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MissCukrik: tak to ti závidim. Já si tohle na nechtech ani nedělám protože to nemá cenu a zpevňovač můžu používat jak chci..

Jinak super typy!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě stačí použít jako nadlak tekuté sklo a lak mi vydrží super i týden. Na gelovkách drží vše,to je známá věc.

Mám ted svoje nehty, už docela dlouhé a lak mi vydrží krásný bez problémů.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dělají to hlavně levnější laky a pokud jsou na tlusto nalakované..jinak doporučuju nadlak a podlak a nešetřit na něm

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji MissCukrik: Four seasons Zpevňovač nehtů a od té doby se mi nehty netřepí a konečně povyrostly a lak se loupe minimálně a potom nadlak, já mám vytvrzovač laku taky od FS mě je líto ho odlakovat, ale barva mě už nebaví..

mám to úplně stejně a to jsem měla před 4měs. nehty hnusný pořád se mi loupaly ty vrstvičky nehtu, teď krásně dlouhý pevný a s touhle kombinací podlaku a nadlaku ( + vitamíny biosil) mi jakýkoliv barevný lak vydrží hezký 5dní a to myju denně nádobí atd. )

diky za rady
Urcite neco vyzkouším.
Jeste mam jeden dotaz. Po gelovkách se mi trochu zničili nehty a to tak, že pár nehtů mám jakoby vroubkované. Jestli mi rozumíte. Svisle mám takové čárky. Když po nehtu přejedu je takový vlnkovatý a je to i vidět. Neví co na to?

Cituji dofinka: vroubkované

řekla bych, že jediné co, je nechat odrůst.. taky jsem měla totálně zničené po gelovkách a dokud neodrostly, nic se na nich nezlepšilo.. já si koupila akorát ten lak na vyhlazení těhle rýh (myslím od Maybelline) a čekala..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené