arrow
profile_image
Lesslee
od 26. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
nevím jak si poradit se situací ve které jsem se ocitla. Chci se Vás zeptat na radu a na Váš názor. Třeba jste se některá ocitla v mé kůži.
S ex jsem se bohužel po několika letech rozešli. Měli jsme společné kamarády.
Jeden pár se kterým jsme se dřív stýkali se odstěhoval docela dost daleko a neví, že už spolu nejsme. Problém je v tom, že nám poslali společnou pozvánku na svatbu. Jednoho dne se mi objevila ve schránce tato pozvánka se zprávou od ex, že on tam nejde.
Chci se zeptat, jestli je vhodné se omluvit ve stylu "děkuji, ale my už spolu nejsme a proto nepřijdu" a jestli si mám třeba vyžádat jejich adresu a poslat jim alespoň přání nebo nějaký dar.
Bohužel nevím jak si poradit. Děkuji za rady a názory.
Less

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží zda jsou to Tví přátelé nebo přátelé Tvého přítele a jaký jste měli spolu vztah. Já jsem se minulý rok po 7mi letech také rozešla s přítelem...a pár měsíců na to mi naši společní přátelé oznámili,že se budou brát. Vím,že je na svatbu pozvaný i můj bývalý přítel,ale vzhledem k tomu,že to byli a jsou stále jedni z našich nejbližších přátel - ani na minutu mě nenapadlo pozvání a svatbu odmítnout jen proto, že jsme se s bývalým přítelem rozešli. V mém případě to bude ještě těžší v tom,že můj přítel na svatbu půjde velmi pravděpodobně také. Nicméně záleží na Tobě zda tam půjdeš nebo ne...a jak moc jste si s daným párem byli blízcí.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jenom proto, že přítel nejde, přece nemusíš odmítat i ty. Samozřejmě záleží, jak blízcí jsou ti přátelé, ale píšeš, že jsou společní. To, že ex nejde, je jeho věc, ty přece odmítat nemusíš. Na svatbě není povinné přijít ve dvojici, naopak se může seznámit

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Tak ono záleží. Jednak byla pozvánka primárně odelsána Tvému ex, takže on by se měl k pozvání vyjádřit případně naznačit, že už nejste spolu a pokud Tě tam chtějí, měli by Tě pozvat solo....... Ale vzhledem k tomu, že Ti jen přpeolal pozvánku tak to asi neudělal (lépe řečeno bych si od něj zjsitila, zda to odmítl nebo ne). Pak záleží na tom, jak blízcí Ti ty přátelé byli nebo ne. Můžeš jim zavolat a informovat se, jak to bylo myšleno a případně s eomluvit. Ale obvykle se žádá spíše potvrzení účasti - když nepotvrdíš, nepočítá se s Tebou.....

arrow
profile_image
Jasthe
od 11. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že to kamarádi pochopí, případně řeknou ať přijdeš sama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené