Ahoj holky,
chtěla bych malé koupit odrážedlo First Bike.Koupila jsem jí kolo a to ji nějak nebere,raději drandí na plastovém malém odrážedle.Tak jsem si řekla,že by ji toto větší odrážedlo mohlo bavit.Proto bych ráda,aby jste mi poradili,jaké biky mají vaše ratolesti.Je jich mnoho a nějak nevím,jak rozpoznat to dobré.
Děkuji moc

arrow
profile_image
yahooodka
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

First Bike jako takový je lehoučký,z odolného plastu,tak se tolik neotříská,řidítka se nedají úplně přetočit,tak dětem nehrozí,že při prudkém trhnutí přepadnou,navíc s adaptérem na sedadlo je vhodné fakt pro malé prcky,výška sedu je pak asi 30cm. Ale ta cena teda Přesto ho mám v plánu dceři pořídit.Je to designovka,vydrží a přechod na větší kolo je brnkačka. Známá ho má a pěje samou chválu.

Reaguji na yahooodka:
díky moc za názor,vůbec se v tom nevyznám a všichni okolo mají ty obyčejné odrážedla.Proto jsem ráda,že to nebudou vyhozené 3000

Tak já first bike nekupovala přijde mi to opravdu předražená sranda, kort jak je maličky a moc se nastavit nedá, takže jsem kupovala takovou aleternativu, je take lehoučké a super za asi 1200kč

arrow
profile_image
lijuli
od 22. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michaela125: U nás mají First bike obě děti (jedno 4 a druhé 2 roky) a jsem s nimi velmi spokojená. Je opravdu kvalitní, lehké a navíc pěkné. Jako vyhazování peněz mi to nepřijde a jiné bych ani nechtěla. Starší dítko má už i kolo, ale na tom zatím moc nejezdí.Reaguji na jajinkax: First bike jde nastavit dobře, sedačka má velký rozsah. Určitě postačí i nějaké levnější, ale já na dětech nešetřim. Navíc jde výborně prodat i použité, lidi na MMB Vám ještě "utrhnou ruce".

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Můj syn má tohle odrážecí kolo. Neteř má First Bike a syn na něm občas jezdil, ještě když měl pouze plastové odrážedlo. Jezdil na něm dobře, ale říkala jsem si, že ta odrážecí kola budou nakonec stejně všechna to samé - co koukám venku po dětech, tak spokojeně lítají jak na First bikách, tak na těch levnějších. Tak jsme koupili o tisícovku levnější (je to úplně stejné jako kola značky Yedoo, stejný výrobce, akorát jiný design). A musím říct, že syn si to kolo nijak zvlášť neoblíbil.

Pokud jde o zde zmiňovanou váhu kola, tak pozor, First Bike rozhodně není lehoučký - já si to původně myslela taky, že to je jeho hlavní přednost, ale opravdu tomu není tak, je stejně těžký jako např. kolo, které máme my. Ale jeho celkové provedení (např. i sedátko) je tak nějak sympatičtější, takže já trochu i lituju, že jsme ho nekoupili. Takže já ho doporučit určitě můžu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené