arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tyweee: Pokud máš HAV, tak je možné řešit z ní s tím, že zavoláš na domácí pojišťovnu, nahlásíš PU. Řekneš jim, že znáš viníka. Tvá pojišťovna škodu na tvém voze zlikviduje, ty nepřijdeš o bonusy, nebudeš platit spoluúčast, jelikož znáš viníka. V tom případě tvá pojištovna si škodu, kterou tobě zaplatili, budou regresovat po pojišťovně vinika.

Ahoj, tohle je blbost, vždy když se čerpá z Hav přicházíš o bonus, za jednu nehodu 24 měsíců dolu. Ať jsi viníkem ty nebo někdo jiný, ale jde to z Hav, když viníka zná tak je zbytečné to čerpat ze svého Hav, ale ať to jde z POV viníka.

Cituji tyweee: Pokud je vůz označený jako totálka, tak ti zůstavá. Pokud si jej opravíš, tak již nejde na tento vůz uzavřít HAV pojistka.

Další blbost, když je auto jako totálka a ty si ho opravíš tak, že je naprosto cajk a nemá nic poškozené, jako karoserii nebo skla a provozu schopné, tak jde samozřejmě pojistit Hav jen se tam uvede, že vozidlo bylo v minulých letech poškozeno...

Cituji tyweee: Jinak, když ty způsobíš škodu, tak z POV přicházíš o bonus za poslední rok = 5%.

Další blbost, přicházíš o 24 měsíců a to záleží na pojišťovně kolik má na rok %.

Cituji tyweee: ALE existuje přípojištění čelního skla, moc nestojí a je lepší, než řešit z HAV, kde máš bonusy a spoluúčast.

I na sklech už je spoloúčast, ale je to výhodnější než přijít o bonus na HAV.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tyweee: Když řešíš PU ze svého HAV a nemáš viníka, či viníkem jsi ty, tak máš tam jistou spoluúčast a navíc přícházíš o všechny bonusy, které sis na tuto pojistku za roky naschromáždila.

Zase se opakuji, jedna nehoda= - 24 měsíců

Promiň, ale já pracuju přímo na pojišťovně a opravdu tady říkáš hlouposti... A špatně radíš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

fiffii
To je zajimavý, že tohle máme my přímo od lidí z pojištovný a máme to od našich právníků.

Když je podle tebe tohle všechno blbost, tak asi jsme tu na asistenci všichni blbý!

Jak říkám, tohle máme od lidí z pojišťoven a od právníků!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji fiffii: Ahoj, tohle je blbost, vždy když se čerpá z Hav přicházíš o bonus, za jednu nehodu 24 měsíců dolu. Ať jsi viníkem ty nebo někdo jiný, ale jde to z Hav, když viníka zná tak je zbytečné to čerpat ze svého Hav, ale ať to jde z POV viníka.

Na tohle jsem se teď ptala našeho právníka, říkal že je to normální. Dělá se tzv. regres, tudiž je možné nárokovat ze svého HAV a poté si to pojišťovna nárokuje na pojisťovně viníka.

co se týče POV - tak záleží na pojišťovně, kolik strhne dolů. Každá pojišťovna to má jinak. Naše mají 5% - co asistujeme.

To, že děláš na pojištovně, tak neznamená, že víš všechno!!
Takže si ty svý hlouposti nech! Já podávám info, které mám od lidí, co náš školí.
Kdyby taková školení dělali všude, tak na nás neřvou lidi, že uzavřeli pojistku a bylo jim naslibováno hory doly a přitom to tak není.

Teď to směřuji na všechny takový, co uzavírají pojistky, jen aby co nejvíc hrabali!

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tyweee: Teď to směřuji na všechny takový, co uzavírají pojistky, jen aby co nejvíc hrabali!

No mezi ty naštětstí nepatřím...

Cituji tyweee: Já podávám info, které mám od lidí, co náš školí.

Víš teorie a praxe je úúúplně něco jiného... Ty lidi co sedí na prdeli u telefonu a mají to nastudované jen z druhé ruky miluju, pak právě kvůli takovým jako jsi ty na nás chodí lidi řvát, jak je možné, že na klientské lince nám řekli tohle a je to takhle? No pak je to fakt sranda

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tyweee: co se týče POV - tak záleží na pojišťovně, kolik strhne dolů. Každá pojišťovna to má jinak. Naše mají 5% - co asistujeme.

Všechyn pojišťovny strhávají 24 měsíců za jednu nehodu, a jak to mají na procenta tak to je pak věc jiná... Ale -24 měsíců je ze zákona..

arrow
profile_image
myska7777
od 3. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jak velký bonus se strhává za nehodu záleží na pojišťovně. Některá má 24 některá 36. Já osoně nevím o žádné co strhává 1 hodnotu bonusu. Tím ale netvrdím, že nexistuje. Co se týká hlášení s HAV, nevím jak to mají jiné pojišťovny, nicméně o bonus přijdeš, regres jde na spoluúčast a u starého auta tj. nad 5 let se uplatňuje amortizace.
S tím čelním sklem souhlasím s twetee..existuje plno pojišťoven, které toto připojištění nabízí. Opakuji pokud se jedná o připojištění. Není poté nutné znát viníka. Likvidace z připojištění skla NEMÁ vliv na bonus HAV a většina pojištoven má čelní sklo vyjmuté z klasické HAV a tudíž bez spoluúčasti.
Také doporučuji při jakékoliv nehodě sepsat protokol o nehodě, čímž se poté zabrání nějakým spekulacím viníka.
Jinak také pracuju v pojišťovně taxace, likvidace teď obchod..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

fiffii
Problém je, že já nesedím na infolince, na klientské lince a ani na ničem podobném, co si tu psala. A rozhodně to neznám jen s naučených věci.
Děláme asistenční službu = (kdybysi nevěděla co to je, tak zařizujem odtahy, silniční služby a další služby, sem tam hlášení PU) + přítel pracuje u odtahové služby a pomáhá s likvidací škod. Takže to nemám někde vycucané z prstu.

A jinak kolegovi, co mi potvrzoval, co jsem ti psala, tak řeknu, že je blbej, jelikož to tak není, protože on je jen pravník a ty pracuješ na pojišťovně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

myska7777
S tím oknem, přesně tak, když jsem kdysi pracovala u ČP, tak připojištění skla šlo zvlášt a cca v roce 2003 stálo toto připojištění Kc 500.- a na nákladní vozy Kč 1000,-. Nemělo to s HAV nic společného.
Tak jsem to přesně myslela díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jinak se fakt neminim tu hádat. Nepracuji v tomto týden, ale 6 let. Navíc, jak jsem psala, tak několik těch školení mám, jak na pojišťovny české, tak slovenské... Mějte se

arrow
profile_image
LukaM
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji povinné ručení od DIRECT pojišťovny. Nikdy jsem neměla žádné problémy. Luka

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

LukaM

Děláme jim asistenční službu. Problém si možná neměl ty,ale mají problém ti, co potřebují pomoc a lidi na Directu jim řeknou uplný nesmysli, jen aby prodali pojistku.
A oni pak řvou na nás.

arrow
profile_image
JohnyP
od 19. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V tomle s tebou souhlasim. Ja doporučuji Kooperativu nebo CP, vetsinou jsou u nich i firmy. Aspon z nich v případě potřeby dostaneš peníze a pomohou ti...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené