arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, nevěděl by tady prosím někdo, zda je možné do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy s autobazarem? Přivezli jsme si domů Octavii, v bazaru vypadala dobře, dokonce jsme s sebou měli mechanika a ten nenašel žádnou velkou chybu. Jenomže potom jsme ji ještě pro jistotu vzali do servisu, kde zjistili, že by k normálnímu užívání bylo třeba docela nákladných oprav...Bohužel má autobazar (Eurocar v Brně) dobře vymyšlenou smlouvu a tak nevíme, co s tím...

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Cituji Pájuš: že by k normálnímu užívání bylo třeba docela nákladných oprav

mám dojem, že ze zákona se vztahuje na auta z bazaru půlroční lhůta, pokud je vada na autě a prokazatalně tam musela být už v době koupě, ale projevila se např. za 3 týdny. Takže pokud by to bránilo plnohodnotnému užívání vozidla, tak by se dalo něco vymyslet.

arrow
profile_image
Radula99
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

do těch 14 dnů sto pro ne..to je lhůta, která se vztahuje pouze na nákup zboží na netu...

arrow
profile_image
Myam
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud prokážete že vada na autě byla už v době zakoupení, můžete odstoupit od smlouvy nebo žádat slevu z ceny auta. podle zákona.

Určitě odstoupit můžete,ale prokazování čehokoliv bude v tomto případě mazec,autobazary jsou přes tyhle finty šikulové Přeju pevné nervy,v horším případě dobrého právníka!

arrow
profile_image
scrazyna
od 4. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem měla potíže s autem z autobazaru, opravdu máš možnost reklamovat až půl roku od doby zakoupení auta. Postupně se tam objevilo několik věcí, čidlo k oleji, čidlo k zadním světlům, něco u výfuku..takže jsem tam věčně jezdila s tím, že už mi zase svítí kontrolka elektromechaniky motoru. Všechno to opravovali jen na ústní dohodu, vždy mi vyšli vstříc (ne moc nadšeně, ale co jim zbylo), až mi byla zjištěná závada na katalyzátoru a to už ten bazar opravovat nechtěl, různě se vytáčeli, věčně neměli čas (protože to už není nejlevnější), až jsem si prostudovala internet a různé poradny právě s reklamacemi v bazaru a začala po nich chtít klasickou sepsanou reklamaci.. a šlo to Takže se neboj, raději nech si z autorizovaného servisu vyjet všechy závady, ať to máš černé na bílém a vyžaduj opravu (ty za to nebudeš bazaru platit vůbec nic), pak si to ještě nech pro jistotu zkontrolovat opět v autorizovaném servisu, zda všechno co měli udělali (těch pár obětovaných stovek v autorizovaném servisu za to opravdu stojí).

arrow
profile_image
michaelabr
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

72

Já jsem si kupovala vozidlo u soukromého autobazaru. No tolik problémů, co jsem s tím měla... Jednak mělo špatnou poloosu, což mě neinformovali, říkali, že je jako nové, ale bylo přitom bourané, o čemž mě také neinformovali. No auto jsem koupila, odvezla ihned k automechanikovi, at to zhlédne a řekl, že jsem koupila čerta v měchu. Tak jsem od smlouvy odstoupila, zpravidla můžu do 14 dnů odstoupit od smlouvy, pokud mi neuvede všechny skutečnosti. No, naštěstí byl autobazar ochoten smlouvu stáhnout. Prej abych si vybrala jiné auto, tak jsem řekla, že ne a šla jsem do jiného autobazaru, o kterém se tvrdí, že je na auto esa. Koupila jsem si Fabii, zatím jsem spokojená.

Já s tím mám docela dobrou zkušenost z Mama Caru na Praze 10. Sice se tam na mě zrovna moc hezky netvářili, ale nakonec jsme se dohodli na výměně auta, což je vlastně docela fajn, protože jinde jak tak čtu každého pošlou někam

arrow
profile_image
Deniella
od 24. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

M-CARS Hradec Králové, Mount Media, s.r.o.
Hledáme klienty společnosti M-CARS Hradec Králové (Mount Media, s.r.o., dříve Auto Mobile s.r.o. – nyní v konkurzu), kteří se cítí jejím jednáním poškozeni, případně jednáním následujících osob:
Petr Lindr, Nové Město nad Metují
Milan Fiedler, Náchod
Martin Schejbal, Nové Město nad Metují.
Ozvěte se prosím na e-mail: *********************, za účelem připojení se k žalobě na náhradu škody a trestnímu oznámení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené