arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky,
chci se zeptat jestli je tu někdo, kdo si nechal odstranit implantáty a už si nedával nové. Jak vypadají vaše prsa? Jak se cítíte? Můžete někdo vložit fotky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Teraňa:
ahojky koukla jsem na tvé fotky a myslím si, že po vyjmutí implantátů budeš mít prsa dost povislá .

Ahoj jestli máš dost své vlastní tkáně tak pokud vyjmou implantát šlo by udělat modelace.. Je tady jedna slečna co tohle má za sebou z důvodu komplikaci a prsa má krásný. Ale já třeba měla vyndaný jeden implantát kvůli komplikacím a hrůza :( i kdyby udělal novou další modelaci měla bych sotva jedničky nebo spíš by to bylo prostě nemožný něco z nich udělat co by bylo aspoň trochu hezký... Měla jsem krásný pevný trojky před dítětem a pak prázdný pytle mezi 2-3. První implantáty byli 500ml pod žlázu a po 3 letech reoperace s modelaci a výměnou implantátů pod sval 620ml.. Když mi musel na skoro 3 měsíce implantát vyndat bylo to hrozný! Čím větší implantát a čím dele ho máš tím slabší kůže a tím min vlastní žlázy.. Takže já bych dobrovolně tohle nepodstoupila :-/ nekoukala jsem u Tebe na foto jsem přes mobil. Každopádně je to každého věc,ale za mě říkám raději ne :(

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty fotky co tu mám jsou po první kapsule, teď už mám druhou, v podstatě to vypadá skoro stejně. Před augmentací jsem neměla nic, max. tak půlky takže si vůbec nedovedu představit jak by to vypadalo bez nich.
Půjdu na druhou reoperaci, ale jestli se mi kapsula vrátí potřetí, tak nevím co dělat, přece nemůžu každý rok chodit na reoperaci, není to dobré pro tělo a navíc je to velká investice a zase žít s kapsulou se nedá. Já ten implantát tam mám nakrčený, nebo jak to popsat sesunutý dolů a nahromaděný v místě. S tím se nedá dlouho existovat.

Aha tak to jsem nevěděla... A co dát menší implantáty a třeba i jinou značku ? Abys aspoň nějaký prsa měla.. A nebo se zeptat na vyplnění prsou vlastní tkání dnes už to tak drahé není a třeba by to i stačilo.. :(

arrow
profile_image
Izabbella
od 15. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj...co zkusit implantáty Polytech s mikropolyuretanovým povrchem,jsou speciálně vyvinuty pro výrazné snížení kapsulace,dokonce mi doktor říkal,že na kapsuly poskytují doživotní záruku.Dočetla jsem se na netu,že jsou právě doporučovány ženám,které mají opakovaně kapsuly u implantátu s texturovaným povrchem....zkus se na to zeptat svého doktora nebo popřípadě vyhledat doktora,který s implantáty Polytech pracuje.Držím palce,ať vše dobře dopadne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale já je zase tak velké nemám, to se asi zdá na fotce, mám jenom 270ml. Výplň vlastním tukem možná, ale bohužel ho nějak moc nemám, takže nevím z kama by ho vzali?...a slyšela jsem, že to není napořád, že je to jak s váhou, když shodíš kila shodíš i ten tuk z prsou, který se tam dodal...

Na ty implantáty Polytech s mikropolyuretanovým povrchem se zkusím zeptat doktora, díky za tip. Mají nějaké nevýhody?

arrow
profile_image
Izabbella
od 15. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jediná nevýhoda o které mluvil doktor je,že první dva roky po operaci nejdou vyjmout... je to takový povrch,který sroste úplně s tvojí tkání.Při reoperaci to prý jde hůř vyndat,ale jde toAkorát doktor s tím má více práce...jsou právě doporučovány při opakované kapsulaci s texturovaným povrchem.

Odstranění jde ruku v ruce s modelací, nebo ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

No ale co tam chceš modelovat, když tam nemáš nic? Před augmentací tam nic nebylo a po odstranění asi zbyde jen kůže ne? Vůbec si nedovedu přestavit jak by ty prsa vypadali. Možná u někoho kdo před augmentaci tam trochu něco měl, tak by se to dalo, ale byla velikost nula tak nevím...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Teraňa: tam nic nebylo a po odstranění asi zbyde jen kůže ne? Vůbec si nedovedu přestavit jak by ty prsa vypadali.

no vytažená kůže zbyde.
Viděla jsem jedna malá povolená prsa po modelaci,jejich majitelka si nejprve nechala upravit tvar a po zahojení teprve vložit silikon.Byla prostě rovná plošina s bradavkou na hrudníku,protože nechtěla velký implantát a proto nejprve musela pryč kůže a tak z vytahaných jedniček byly nulky.Po vložení implantátu malé dvojky,které chtěla.
Prostě pokud ti vyndají implantát,tak zůstane prázdná kůže.

Reaguji na Teraňa: tak to máš asi pravdu, že pokud byla před nula, tak po bude taky a bude to vypadat asi tak jakt u popisovala Tiakia ... ale stejně tak tu popsala dobře postup, jak pokračovat dál

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Teraňo, a tu kapsulaci už ti diagnostikovali? Protože já měla úplně ten podobný problém jako ty, navíc jedno zůstalo nahoře a druhé mi naopak kleslo dolů. Byla to prý kapsulace, ale prý není nijak nebezpečná a klidně to tak může zůstat. Ale moc se mi to nelíbilo rozdíl byl asi 3cm ve výšce bradavky... tak jsem šla po třech měsících na reopku, posunuli mi ty imploše oba a nějak uvnitř posunuli a tu vnitřní kapsu přišili jeden nahoru a druhý dolu, bolelo to jen první den chvíli po opce, druhý den už vůbec! asi si ty svaly už zvykly tou stejnou jizvou, a mám je teď už krásný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Byla jsem na kontrole a doktor pověděl, že to není kapsula je to pouze hmatatelný implantát na jednom místě, těžko se to vysvětluje. Takže teď už nezvažuju odstranění implantátů.
V každém případě pokud tu někdo je, kdo je má odstraněné, může vložit foto.

arrow
profile_image
Jane Bond
od 9. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prsa po vyjmutí potřebují čas, než se znovu vyplní (fluffing), protože implantát stlačil mléčné žlázy. Více zde: http://www.realself.com/Breast-implant-removal/rev iews?page=1

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené