arrow
profile_image
Zoukalka
od 3. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trápí mě křečové žíly chtěla bych se poradit jak se jich nejlépe a bezbolestně zbavit. V rodině na to docela trpíme a vím že mamka je byla vytahovat ale to ji prý bolelo takže bych chtěla jít na nějakou jinou metodu. Slyšela jsem o jakoby odstranění lepidlem, ale nejsem si úplně jistá. Podstoupil to někdo z váš? Díky za info.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

3

A ptala ses na odstranění laserem? Nebo krém Remescar, mají i novinku na metličkové žilky, myslím, že by mohl pomoci i na křečové žíly

arrow
profile_image
Zoukalka
od 3. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za odpověď, ale těch krému jsem zkusila už strašně moc a žádný mi výrazně nepomohl, ptala jsem se i v lékárnách. Četla jsem právě o odstranění lepidlem že by to mělo být šetrnější a bezbolestné proto jsem chtěla poprosit o nějakou osobní zkušenost s tady tou metodou.

arrow
profile_image
Tarjei
od 28. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Zoukalka: lepidlo to úplně není. Jmenuje se to radiofrekvenční ablace pokud jsem to nepokonila v podstatě protáhnou žilou drát, kterej ji zataví. U nás to stojí patnáct litrů za nohu. Já šla na to klasický chirurgický odstranění. Jasně, že to bolí, je to operace, ale já jsem děsná hekna a byla jsem v dubnu a teď už to mám super. Jsem moc ráda, že jsem na to šla, měla jsem celou nohu omotanou fialovomodrým hadem, jak stará bába.

arrow
profile_image
Ozera
od 2. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na co se ptá @Zoukalka je ještě trochu jiná metoda, říká se jí variclose. Je jich víc to aby se v tom čert vyznal Já jsem na odstranění křečových žil lepidlem byla a nebolelo to. Zákrok se dělá ambulantně takže tam nedochází k žádné anestezii a rekonvalescence je taky velmi rychlá. Jde jen o to že se slepí žíla, dojde v ní k uzavření a tím pádem k odstranění křečových žil. Je to rychlovka já jsem to měla za sebou přibližně za 20 minut a hned jsem se mohla vrátit ke každodenním činnostem jako je třeba práce nebo se potom doma starat o děti. Není potom ani potřeba nosit stahovací prádlo nebo punčocháče, nic co by tě omezovalo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

3

Reaguji na Ozera: mamka taky na tom byla. Pamatuji, jak se děsně bála, že neví, co ji čeká nakonec je to prý ale fakt v pohodě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené