arrow
profile_image
Pajinka282246
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lisa: ale když si člověk holí chloupky žiletkou, tak proč si ten chloupek řekne ,,tak, teď se rozmnožím a porostu rychleji a na více místech,, ? nijak sem nikde nevyčetla, proč se holením podpoří růst, asi sem málo hledala.

arrow
profile_image
Dianne
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám klasické voskové pásky weet a střídám je s baleou a jsem spokojená.S depilačním krémem nejsem spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pajinka282246:
Ten chloupek si nic takového neřekne, ony ty chloupky tam jsou pořád, ale tím že je sestřihneš u spodku jsou silnější. Proč tmavnou ti teď z hlavy ale neřeknu. Prostě nejlepší je trhat teplým voskem nebo těmi na pásku Ale nevím kde se kupují v drogérkách vzhledem k tomu že nakupuji v kosmetických skladech.

arrow
profile_image
laylala
od 1. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si dřív kupovala u kosmetičky jednotlivé proužky, pak jsem měla z drogerie nějake noname, taky byly dobré. Teď jsem viděla i od Nivea, ale byly drahé, takže to řeším epilátorem Braun s úzkou hlavicí a je to ještě rychlejší nez voskem. Žádné houstnutí ani tmavnutí nepozoruju. Prostě se tam jednou za čas objeví, tak je tak 3x do roka vytrhám a je to

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s Diane, po depilačním krému jsem měla nad horním rtem spálenou kůži a udělal se mě stroupek. Kdysi jsem chodila ke kosmetičce, používala vosk, ale vždy jsem našla nějaké chloupky a musela jsem si to dotrhat doma, sama při odchodu od kosmetičky vytáhnout ochranný faktor a pudr, zapudrovat si podrážděnu kůži, zaplatit nehorázné peníze a jít domů si to poopravit. Proto volím variantu domácí - voskové pásky, stojí kolem 100 Kč a vydrží mě tak na 10 použití.

Reaguji na framboise: No depilační krém na knírek určitě ne !! Není to určeno na tu kůžičku na pleti !

No houstnout po vosku určitě ne, leda by to šlo tak moc vidět kdyby si to holila. Ale vosk to vytrhne i s kořínkem a tím jak chloupek vytrhneš z jeho folikulu tak se to jakoby zúží a tím ten chloupek slábne a slábne takže by po pravidelnosti neměl být už tak hrubý a černý. Vím o čem mluvím, jsem kosmetička. A určitě nepoužívat depilační krém protože to obsahuje takové žiraviny, které jsou určeny jen na nohy nebo třísla. A mohla by se vytvořit vyrážka a to bys nechtěla mít vyrážkový knírek. Ještě se to dá zesvětlit ale to u kosmetičky

arrow
profile_image
Aneth.com mojeid
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky používám voskové pásky a nestěžuju si Vytrhávám je tak jednou za 3 týdny, zabere mi to chvilku. Když mi tam ještě zůstane vosk, přetřu olejíčkem a pak ještě namažu krémem na obličej ať to nemám červené a nějak to ošetřím.

arrow
profile_image
E.mil.y
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje sestra používá nějaký speciální peroxid a prý zesvětlujue chloupky pěkně.

Já používám také ten vosk od Veetu a pohoda, akorát to člověk musí dělat pravidelně...
JInak holky, chtěla jsem se zeptat pro ty co se holíte: Nemáte po tom takové hrubé chloupky, které vám dorůstají? Já jsem nad tím taky přemýšlela a vždycky jsem se ale bála že tam budu mít jakoby "strniště" (nemám teda nějaký šílený černý knír, jen drobné chloupky které jsou právě vidět třeba při použití makeupu)... Holím si totiž ruce a když to dorůstá je to hrubší... Myslíte, že to můžu risknout?

arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kejmiiis: Myslíte, že to můžu risknout?

Tak já to riskla už někdy v červnu, normálka to oholím ve vaně , ještě si na to půjčím manželovu pěnu na holení a musím říct , že stačí jednou za měsíc a chloupky jsou stále stejně jemné. Nic nesílí ani nečerná. Strniště jak u chlapa se nekonná.

Naopak, začala jsem je na jedné straně vytrhávat. Vytrhla jsem tak čtyři a oči mi slzely jak čert a tyhle vytržený mi začaly růst tmavší a silnější pak se v tom někdo vyznej...

Když mi to jednou strhla kosmetička, tak jsem měla hubu samej bolák asi měsíc a za ten měsíc to zase akorát dorůstalo. Takže to bylo poprvé a naposledy.

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tlapka6: Tak já to riskla už někdy v červnu, normálka to oholím ve vaně , ještě si na to půjčím manželovu pěnu na holení a musím říct , že stačí jednou za měsíc a chloupky jsou stále stejně jemné. Nic nesílí ani nečerná.

No, to máš štěstí, ale bojím se, že mě by tam pak vyrostlo strniště plné černých chlupů.. Radši s tím stále nedělám nic, zas takový problém s tím ještě nemám..

arrow
profile_image
Sousan
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, s tímhle bojuju už celkem dlouho. V 17ti jsem začala brat antikoncepci a po pul roce vysadila a v mém těle se rozpoutal nevídaný boj. Jsem sice tmavší tip, ale nikdy jsem neměla příliš tmavé ochlupení v obličeji. No po vysazení jsem začala mít knírek a kolem pupíku tmavší chloupky taky... Takže na horní ret jsem zkusila všechno možný:
teplý vosk u kosmetičky: výsledek fajn, ale celkem drahý cca 70 kč a mám problém s objednáváním se
holení: sice jen jednou, ale přišla jsem si jak chlap a bála jsem se, že to bude horší, radši jsem od toho upustila
cukrová pasta v salonu: o něco dražší než vosk, příjemný, ale raději bych si to udělala doma sama, přece jen je to finančně náročný
strojek: stroječek (myslim Braun) co ty chloupky trha, zkoušela jsem to jednou u sestřenice, ale přijde mi, že to ty chloupky jen přetrhne nekde v pulce a nevytrhne i skořínkem, protože je ten chloupek uplně jemnoučky
laser: možná někomu pomůže, já ale byla 4x a nepomohlo to ani trošku, prý je nejlepší, když je chloupek hodně tmavý a pleť kontrastně hodně světlá, proto se doporučuje chodit na to v zimě, ale já mám snědší pleť a chloupky ne uplně černé, takže asi proto to nepomohlo
voskove pasky "za studena" - po některých se mi udělaly pupínky, ale nejvíc jsem spokojená se značkou Sensual a prodávají to v drogerii Jasmín, jinde jsem nesehnala. Ten vosk se mi zdá takový jemnější a je k tomu tubička s krásně voňavým olejíčkem na uklidnění pokožky.

Taky jsem přemýšlela o tom zesvětlovacím krému, ale kosmetička mi říkala, že by na tvář peroxid nedavala, tak ja nevim... Určitě by to bylo pohodlnější než trhání, to bolí a mívám to většinou podrážděné. Zkoušela to ještě nekterá z vás?

T

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sousan:

Cukrová pasta - Bioepil se dá koupit v DMku. Už si nepamatuju cenu, ale kdybys ji chtěla používat jenom na tohle, vydrží ti ta pixla do konce života . Chce to trochu cvik, ale já jsem s ní maximálně spokojená.

arrow
profile_image
Sousan
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rain:

Super tip Děkuju, já nevěřila, že se to tady prodává jen tak v drogerce, protože s tím prorazila jedna nejmenovaná firma v kosmetických salonech a nikde jinde jsem to neviděla. Jinak tatka pochází ze země, kde si ženský cukrovou pastu vyrábí samy doma a trhají tím úplně všechno myslim že se na to používá cukr, kyselina citronová a ještě něco...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené