arrow
profile_image
allouse
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj ženy,
Zajmalo by mě, zda můžu na aukru odstarnit negativní komentář, který mi byl udělěn. Popřípadě jak . Děkuji za odpovědi.

myslím že ne. jen na něj reagovat, pokud to má smysl

Reaguji na allouse: Jde to, ale musí ti to myslím schválit nějak ten, kdo ti ho udělil...

Nejde..to by pak neměl žádný efekt Jedině na to reagovat a tím se obhájit, což se ukáže pod tím negativním komentářem anebo se s tím, kdo ti ten komentář udělil, domluvit na stažení...

arrow
profile_image
Layka
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monus: přesně tak!

arrow
Neprodává v Bazaru

Nedávno jsem to řešila,byl mě udělen podle mě neprávem,ale kašlu na to,toto mě napsalo aukro.

Komentáře jsem prověřila a v této situaci nebudeme do udělených komentářů zasahovat.

Možnost obchod vzájemně okomentovat je základní pravidlo systému komentářů a obě strany mají možnost vyjádřit svůj názor. Komentáře odstraňujeme nebo editujeme pouze v případech, které jsou uvedeny v článku 8.2.4 našich Obchodních podmínek.

V případě, že obdržíte negativní komentář, doporučujeme Vám se k němu vyjádřit vložením reakce. Ostatní uživatelé tak budou mít k dispozici vyjádření ohledně dané situace od obou obchodních partnerů.

Další možností je, že se dohodnete s obchodním partnerem na stažení komentáře. Žádost můžete zadat v Moje Aukro > Můj účet > Komentáře: Stáhnout vyplněním formuláře pod odkazem Stažení komentáře - vytvořit žádost. O takto zaslané žádosti je poté informován Váš obchodní partner. Jestliže bude s Vaší žádostí souhlasit, budou všechny komentáře udělené k transakci přeškrtnuty a nebudou se započítávat do celkového hodnocení. V případě, že budou komentáře staženy, není již možné jejich opětovné udělení.

S pozdravem
--
Barbora Kárníková
Aukro tým

arrow
profile_image
LedovaKralovna
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Doufám, že to nejde.

přesně to jsem chtěla napsat!

můžeš se dohodnout s tím kdo ti ho udělil na "stažení" v takovém případě budou přeškrnutný komentáře obou stran, budou stále viditelné ale slabě s přeškrnutím a nebudou se započítávát v celkovém průměru hodnocení...viz obrázek jak to vypadá

druho možností je přesvědčit toho kdo ti to udělil, aby za tebe orodoval u administrátorů,ale to pomůže jen tehdy pokud je očividně omylem negativ zaškrtnut místo pozitvu, tzn. v textu je uvdena jen chvála....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Doufám, že to nejde.

Nesouhlasím,někdy by výjimka být měla.

arrow
profile_image
allouse
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Stáhnout už to nepujde, je to staré přes 2 roky,tehdy jsem to neresila,pak jsem tam nechodila,až ted, no a bylo to neprávem,ted uz s tim nic delat nejde,ale dekuju holky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Něco na tom obchodě očividně nebylo v pořádku,

Ano nebylo,konkrétně uvedu můj případ,podle mě-mě negativ nepatří.Konec aukce-poslala jsem paní vzkaz a vše co je třeba,nereagovala -za dva dny jsem psala opět-nereagovala a denně byla na aukru přihlášená.Pak jsem jí po 11 dnech ignorace napsala,že dávám negativ,jelikož mě ignoruje(psala jsem jí ráno a čekala jsem do večera,zda se ozve-neozvala)tak jsem negativ dala a na to reagovala ihned a negativem.(dostala ode mne 4 vzkazy předtím)
Přitom podle jejích komentářů v té době,kdy nereagovala na nic,jiné obchody udělala.Proto říkám,že by výjimka být měla.A takových případů je tam X.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Naštěstí vždy musíš negaci okomentovat, snad se každý i v tvém případě podívá i na komentáře a ne jen na + a -

Můžu,to ano,ale i tak to naštve

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SOLU: někdy by výjimka být měla.

Taky si myslím. Občas se stačí podívat i sem na černou listinu, poslední dobou mám pocit, že si zde některé osoby mezi sebou jednoduše vyřizují účty a navzájem se pošpiňují, i když to s obchodem nemá nic společného. Jinak já bych doporučila na danou negaci reagovat, nic jiného ti stejně nezbývá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aukro negativy vůbec neruší, píšou to někde v uživatelských podmínkách. Max. je přeškrtne, ale stejně se dá hezky přečíst, co tam bylo. Celý smazat nejde.

arrow
profile_image
biglik_happy
od 12. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bohužel, že to nejde smazat.
Myslím, že vždycky dostane jeden (prodejce-kupující) ten negativ neprávem, z důvodu msty nebo "vyrovnání účtů". Kdyby se hodnotil samotný obchod a ne to, jaký komentář udělíš, tak by negativů bylo méně. Taky mám negativní komentář, protože já jsem udělila negativní. Je trapné, když i ti sami lidé přiznají, že je to na oplátku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené