arrow
profile_image
violet_lily
od 4. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

MagnolieW

http://www.vslasera.cz/ a dělá se to rubínovým laserem...já mám právě docela velkého vytetovaného draka na krku...cca tak půlka krku zepředu Hojení mám bez problémů,ale jak říkám...ten zákrok je masakr vydržím hodně,ale u tohodle už po 2 minutách brečím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Praze v Asklepionu mají kvalitní lasery,kamarádka si nechávala odstranit pernament na obočí-měla ho děsné, jen vytetovanou černou čáru. Myslím, že říkala,že byla asi 4 x pigment se rozstřílel nevím kolik jí to stálo.Ale zbavila se ho.

arrow
profile_image
Paris16
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahojky, nevíte někdo kolik by asi stálo odstranění tetování, jsou to dva čínské znaky na krku. Každý asi 1cm a půl. Všude to píšou v pulsech nebo minutách ale netuším kolik je potřeba pulsů nebo minut...

Zdravím vás, sháním lidi, který by měli taky zájem zbavit se tetování.

Jde o to, dát dohromady skupinku lidí, a poté zakoupit ze zahraničí nějaký přenosný laser odstranovač-ceny se pohybují kolem 800-1000 dolarů (20 tisic kč), což by při sehnání 9,10 lidí bylo směšně málo proti tomu, co bysme jednotlivě vyhodili na laserových pracovištích. Jestli máte také tetování, kterého byste se chtěli zbavit, ozvěte se mi a společně bysme se na tento přístroj mohli složit a odkoupit ho ze zahraničí.

Čím více nás bude, tím mín' nás vyjde odstranění každého zvlášt', nehledě na to, že poté můžeme přístroj zase prodat někam dál.

jestli byste do toho chtěli jít pište na: R i p p e r 2 @ seznam . cz (email bez mezer samozřejmě) anebo do PM.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené