arrow
profile_image
bibiche
od 7. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na evelin83: Ahoj, taky prosím o zaslání fotek. Zrovna nad tímto místem uvažuji. Děkuji

Reaguji na evelin83: ahojky, snad sa k tebe ešte dopátram, ja chodím do stejného salonu,bola som 3x, tetovanie zbledlo však len o cca 30%,zaplatila som už viac ako 12 000,- a strácam nádej,že to niekedy zmizne. Hľadám i iné štúdia, ale je to vše to podobné (myslím typy laserov) a ceny niekde ešte vyšie.
Dostala som sa do situácie, podobnej ako ty.
Ale nakoľko sa "tá moja akcia" týka vyslovene mna, potrebovala by som od teba maličkosť. Nakolko máš s týmto salónom skusenosti.
Za pár mesiacov mám svadbu a jeden z mojich snov, je mať odstranené tetovanie na ruke.
Prosím ťa, mohla by si mi poslať fotky tvojho tetovania, ako vypadalo vo finálnom stave? Nezostali ti svetlé pigmenty apod.?

Ďakujem vopred, zachraniš ma chi chi krásny den

arrow
profile_image
evelin83
od 29. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mandy000: ahoj no ono dost záleží jaký to je tetování, každý mizí jinak rychle a je potřeba počítat s tím, že je to prostě na dlouho, než se toho člověk zbaví no já právě taky sháněla něco rychlejšího tenkrát kvůli plesu, ale prostě nic šetrnýho neni jizvu mít jsem zavrhla, raděj jsem si počkala... jestli na tom ale spěcháš a dobře se o to staráš po tom ošetřenía hojí se ti to rychle můžeš zkusit chodit s menšíma rozestupama třeba jednou za tři tejdny, jestli to teda bude úpolně zahojený a bez šupinek... zeptej se tam na to, já osobně bych teda jinam nešla, bavila jsem se tam občas s nějakejma ženskejma, když jsem tam čekala, než mě ošetří a spousta právě chodila dřív jinam a buďto to měly total zjizvený nebo jim to vůbec nezabíralo, jedna dokonce říkala, že chodila někam na Floru a když byla 1 x v Beauty Pro tak to bylo jako když byla předtim 4 x na tý Floře ten úbytek a platila tam za to ještě víc než v Beauty... já jsem světlý místa po odstranění neměla, ale slyšela jsem, že u barevnýho tetování můžou trochu ty bílý místa pak bejt, ale nevim co máš vytetovanýho... fotky kérky pošlu, ale momentálně mám počítač v opravně, takže snad už příští týden ho budu mít tak pak pošlu snad na to nezpomenu... tobě taky krásnej den

Reaguji na evelin83:

děkuji za odpověd

Tak ja som našla salon Vanda, ktorý používá prístroj PURE SKIN REMOVAL, nepočula si o tom nejaké info, nikde poriadne neviem najst nič konkrétneho díkec

arrow
profile_image
evelin83
od 29. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mandy000: No já nejsem teda žádnej odborník na přístroje,ale co vim, tak v Beauty dělaj s lékařskýma laserama,který jsou výkonnější.Dokonce si pamatuju jednoho chlápka,kterej mě balil v recepci,terej právě říkal že byl na prvním ošetření ve Vandě a že mu to vůbec se nezesvětlilo.Co jsem se koukala na tu Vandu na netu tak to je asi nějakej klasickej kosmetickej salon,kde dělaj i nějaký cvičení a asi s tim dělaj kosmetičky a těm bych se do rukou na takovou proceduru asi nesvěřila,ale to je jen můj názor,nikomu ho nevnucuju. a ten přístroj je taky takovej nějakej malej ten pureskin. Každopádně to můžeš vyzkoušet na obojím místě a udělat si obrázek sama...

Reaguji na evelin83: No právě, že ani mne se ten přístroj nezdá. Snažila jsem se najít nějaké info na netu, ale nic moc tam o PureSkin mašinke psané není.
Uvidím, zatím jsem odepsala, že na konzultaci přijdu. Stavím se tam možná a uvidím.
To víš, stále hledám a hledám a porovnávám ceny, nejlépe bych jsi ten přístroj pořídíla ale to bych musela "zapátrat", kde a co a za kolik... Na netu toho moc není a přehled, který přístroj je momentálně nej, taký nevím úplně.
Prej Q - switched Nd :YAG je dobrej, ale jestli je to celý název nebo jen typ, taky nerozumím.. ach jo, no...
díkec za názor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené