arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Neznáte někdo nějakou dobrou kliniku v Praze?Kde by mi to trvale odstranili.Mám v ruce pozůstatek z tuše z výtvarky a vadí mi to tam.Takže to není úplně tetování, ale myslím, že laserem by to mohlo jít odstranit.

Ahoj, sice nemám moc co radit, sama mám po laseru po odstranění tetování jizvu přes celou paži, ale zkus laser esthetic. Mají tam Q switched laser, ten by to měl sundat.

arrow
profile_image
medouch
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kši:
Ahoj, můžu se zeptat, jaktože ti zůstala jizva? Uvažuji o odstranění a bojím se výsledku

Reaguji na medouch:
Sama nevím, prý jsem originál. Každopádně jsem si počkala až k nám dorazí nejmodernější laser (ten výše zmiňovaný), protože jsem chtěla mít jistotu (mám fakt rukáv). Ten má zaručovat výsledek bez jizev. I průběh hojení je popisován jako "ojedinělé stroupky". Každopádně já měla po ošetření jednu velkou, krvavou, mokvající ránu a oteklou ruku. Hojilo se to skoro 3 týdny. Nyní jsem po 1. ošetření celé plochy. Je to takové flekaté, zajizvené (hmatatalně i přes triko). Výsledy spíš vypadají jak po nějakém takovém zbroušení (co nechává jizvy).No nic, budu chodit do smrti v dlouhých rukávech, protože co mám na kůži teď, je hrůza (hybrid mezi jizvou a tetováním). Co jsem ale viděla fotky jiných, tak to bylo úplně v pohodě. Je pravda, že mám hodně jemnou kůži, vše se mi hůř hojí. Doporučuji zkusit kousek a pozorovat jak se to hojí. Také zvážit, jak máte citlivou kůži. Lépe asi nechat ozářit na nižší výkon a jít tam holt častěji.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Reaguji na kši:
Tak to mě mrzí.Ale třeba časem někdo vymyslí něco ještě lepšího a spraví se to úplně.Já mám naštěstí proti tomu tvýmu jen prcka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené