Potřebuji si kvůli modelaci zařídit odsunutí menstruace, a tak mi gynekolog předepsal tablety Norethisteron. Po čtyřech dnech užívání jsem měla šílenou migrénu a zvracení, od té doby - už čtvrtý den mě hava víceméně bolí a žaludek mívám chvílemi jak na vodě. K tomu jsem celkově v útlumu, stále unavená a slabá. Chci se zeptat - máte-li některá zkušensti s braním hormonů, jestli to jsou normální reakce, nebo jestli mám spíš užívání konzultovat s doktorem. Musím dobrat ještě sedm dní a nedovedu si představit, že mi takhle bude ještě celý týden.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych doktorovi zavolala a domluvila bych se s ním co dál. Kdysi jsem taky tyhle prášky měla na odsunutí, a taky mě bolela dost hlava, ale tehdy jsem to blbec neřešila a trpěla migrénu. zkus se domluvit s doktorem,třeba ti dá něco jiného. R.

radana
děkuju...pravda, za telefon nic nedám

JaninkaSvabinka
už jsem to slyšela od hodně holek, že jim je po těchto lékách špatně. Já sama jsem je brala taky, ale nic mi nebylo, řekla bych, že jsem ale vyjímka

JaninkaSvabinka
ani mi nemluv, já jdu v září na lipku, tak jsem to měla pěkně naplánované a vycházelo mi to.
A teď už jsem to dostala dřív a jak to tak počítám, zase půjdu na operaci s tamponem, jestě že to dr. nevadí .

Jinak na mě tady ty veškeré oddalovací a upravovací prášky vůbec nezabírají. Moje tělo si dělá co se mu zachce.

arrow
profile_image
muninek
od 13. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky, já ty prášky jím už podruhé, teda měla jsem je kvůli oddálení menzesu na dovči..a každý rok ty samé potíže, strašně mě bolí podbřiško a připadalo mi, jak bych měla zánět močáku a pocit zvracení..Musela jsem se dopovat každý den tak třema brufenama, aby mi bylo lépe..po vysazení je mi konečně dobře..takže myslím, že problémy jsou na místě..jinak na oddálení je prý dobré pít vodu z citrón, kdysi jsem to zkoušela a jednou mi to pomohlo podruhé ne..

Holky a to vám nejde oddálit antikoncepcí??

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
jestli můžu svou troškou do mlýna - já užívám hormonální antikoncepci SUNYA. Užívám ji tím způsobem, že beru nepřetžitě 3 měsíce, pak vysadím. Tzn., že měsíčky mám jen 4x ročně. V současné době se hodně prosazuje názor, že normální a méně škodlivější je nemenstruovat. Téhož názoru je má gynekoložka. Osobně to takto praktikuji už cca 3 roky - žádné výkyvy hormonální hladiny, žádné výkyvy nálad, nic mě neobtěžuje a nebolí, prostě mi to maximálně vyhovuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám nitroděložní tělísko Mírena a nemenstruuji vůbec.Jednou za pár měsíců malinko špiním,ale to je tak 1-2 dny.Takže vřele doporučuji!!!

kamculenka
Holky a to vám nejde oddálit antikoncepcí??
Ja si to antikoncepci oddalit nemuzu, jelikoz beru gestagenni prasky, takze menstruaci mam, proste kdyz to prijde, sama nevim kdy.

Taky si budu muset nechat predepsat ty prasky na oddaleni, jelikoz nas doktor menstruaci pri lipo neakceptuje. Mi bude taky urcite strasne blbe, jelikoz z normalni kombinovane antikoncepce mam migrenu (z nekterych druhu jen) a treba kdyz jsem si vzala pilulku Morning After jako zachrannou antikoncepci, tak mi bylo tak strasne zle, ze tu druhou po 12 hodinach jsem si uz vzit proste nemohla. A ted mam kvuli tomu druheho certika

Mišule
mirenu mám taky už od ledna a menstruuji s naprostou pravidelností celých 7 dn gynekolog mi řekl, že jsem divná

Mišule
mirenu mám taky už od ledna a menstruuji s naprostou pravidelností celých 7 dn gynekolog mi řekl, že jsem divná

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já už párkrát Norethisteron měla a vpohodě, žádné vedlejší účinky. Je to hodně individuální.

stone
Prosim tě a to je normální hormonální antikoncepce nebo v čem je rozdíl oproti té "běžné"? Že nevynecháváš ten týden, ale bereš hormony pořád? A když vysadíš tak to je na jak dlouho? A i při tom vysazení jsi chráněná? Kolik tě to prosim tě stojí? Docela mě to zaujalo

arrow
profile_image
Camilla
od 9. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nevím,ale gynekoložka mi dala přečíst takovou no informaci...že je teoreticky jedno jak dlouho za sebou bereš prášky a kdy uděláš pauzu...třeba 30dní 40dní... dozvěděla se to na školení.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jo asi jo, ta pauza se právě dělá jakoby kvůli menstruaci....vysadíš hormony, proto se spustí menstruace
ale ptám se proto, že to může mít jiné hladiny hormonů atp.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené