arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj holky, našla jsem na netuOK gel ..............je to opravdu takový zázrak-stojí to za ty peníze? máte s tím zkušenost? díky

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já s tím zkušenosti nemám, jenom bych ti chtěla napsat, že to asi i záleží na místě, kde je jizva. Já mám abdomino a jizvu mám docela pěknou (je to už 1 1/2 roku po opce), ale je vidět. Jizva po operaci očních víček nebyla vidět po měsíci vůbec a ničím jsem ji speciálně nemazala.

arrow
Neprodává v Bazaru

No vzhledem k tomu že na zázraky nevěřím, tak nevěřím ani tomu že by po nějakém mazání někomu "zmizela" jizva, je to jak píše Ilka1 záleží kde je, ale na těle úplně nezmizí nikdy. Já bych to viděla na tahání peněz z lidí, zvlášt když se podívám na to složení.

arrow
Neprodává v Bazaru

to si taky myslím, že záleží na místě, ale jde mi o to, abych prostě podpořila hojení a blednutí co nejvíc...složení, co uvádějí vypadá zajímavě, mohlo by to mít sílu, ale jelikož se to prodává pouze u distributorů, jak už to bývá, není to nejlevnější no..

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem o OK gelu nikdy neslyšela. Ještě mažu heparinem kvůli otokům a dvakrát denně taky měsíčkovou mastí a hojí se to hezky. Taky jsem slyšela, že je super nesolené vepřové sádlo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie82:
já taky mažu měsíčkovou a koupila jsem i contractubex, ještě mi na to dělá dobře krém San Activ od Justu, krásně jizvu zvláčňuje, ale každý ten přípravek obsahuje jiné účinné látky a tak to mydlím pro jistotu na střídačku a dělám tlakové masáže, snad to bude OK!

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mažu jenom měsíčkovou vazelínou nebo obyčejnou kosmetickou a jizvu mám pěknou, myslím že je to úplně jedno, hlavně že se jizva promašťuje aby byla vláčná. Na vzhled jizvy to myslím žádný vliv nemá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené