Včera jsem se dost rychle opila, měla jsem asi 5 piv a jednoho panáka, vykouřila jsem několik cigaret. Začala jsem cítit, že mi není nejlíp od žaludku, že se začínám motat, ale v tu chvíli jsem omdlela, pozvracela se. Ale vůbec si to nepamatuju. Vybavuju si až když jsem už stála a okolo mě kamarádi. Mám na čele velkou bouli a sedřený rameno. Pak mi bylo dobře. Kamarád mě odvedl domů, přišla jsem si už střízlivá, pak jsem zjistila, že jsem ani neudržela stolici. Než jsem šla spát, tak jsem si zašla na wc a pak jsem opět omdlela, probudila jsem se na zemi. Myslím si že to bylo kvůli tomu alkoholu. Máte někdo podobnou zkušenost? Musím říct, že byla dost trapná

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednou se mi to stalo,byla jsem v cizině, bylo toho na mě moc,stres atd.nejsem zvyklá pit alkohol,nebývá mi z něho dobře.. No a ten den jsme si dali s kamarádem nějaký alkohol,už nevím jestli to byl nějaký tvrdší alkohol nebo víno..já šla na WC v noci a tam omdlela na nějakou dobu,ani nevím jak dlouho to trvalo,skoro si to nepamatují,ale probrala jsem se z toho po nějaké době sama..neřešila bych to,stát se to může komukoliv,ostuda neostuda...

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jedla jsi přes den?
Mně se stalo asi před dvěma měsíci, stála jsem u baru a nevypila jsem toho teda nějak moc, ale taky se mi udělalo zle a musela jsem jít na záchod sednout si na zem. Uplně jsem se celá zpotila že ze mě lilo a musela sem tam sedět asi 10 minut, než se mi udělalo líp.
Možná si přes den málo jedla a pila vodu, pak když jsi někde v klubu a na to piješ, může se ti udělat zle i z toho těžkýho vzduchu tam. Když člověk pije rychle a ještě vystřídá třeba i dvě kombinace, tak se mu většinou udělá zle a zvrací. Takže to bude tim pivem a na to ten panák. Bylo to pro tělo prostě šok.

Přes den jsem jedla i pila, dokonce jsem byla i na vzduchu. Ale asi toho alkoholu bylo v poslední době moc. Spíš mám pocit, že mě tělo upozornilo na to, že už bych se měla zamyslet a dát si život zas trochu dohromady. A možná na tom měl i dost podíl ten stres, taková vánoční melancholie a nervy na pochodu. A s tou stolicí to beru tak, že je člověk prostě v bezvědomí a ty svěrače se asi povolí, při omdlení. Jak říkáte, každý organismus je jinak náchylný. Snad to bude jen tím.

Moc jsem nepochopila smysl diskuze.

Cituji daisy01: stát se to může komukoliv

Tak s tím nesouhlasím.

Cituji daisy01: ,ostuda neostuda..

Upřímně, myslím si, že dostat se do takového stavu je pořádná ostuda.
A hlavně je to nedůstojné.

Cituji tivoli: Máte někdo podobnou zkušenost?

Ne, nemám.

Cituji tivoli: Spíš mám pocit, že mě tělo upozornilo na to, že už bych se měla zamyslet a dát si život zas trochu dohromady.

To rozhodně udělej.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pusť to z hlavy, i špatná zkušenost tě posune dál... stát se to může komukoliv, i když ti budou tvrdit že jim ne. Jednou jsem se opila tak, že jsem omdlela v autobuse a rozrazila si hlavu. Kanálem bych lezla, od tý doby skoro nepiju. Ona taková ostuda není úplně na škodu, člověk procitne

Cituji Johanita: stát se to může komukoliv

Nezlob se na mě, ale neznám takový případ, kdy by se někdo koho znám válel
v důsledku opilosti v bezvědomí a pokálený. Tohle už je extrém.
Člověk by měl znát svou míru.

Cituji LadyMiss: časem se tomu zasměješ

No, nevím.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Adka: v důsledku opilosti v bezvědomí

To se mi stalo jen jednou, v létě, nejedla jsem, bylo horko a večer jsem do sebe nalila několik panáků. Pak jsem omdlela na záchodech a museli mě vynášet ven, položili mě na chodník a probírali mě. Pozvracela jsem kamarádovi záda....... Takže si myslím že každý může ulítnout, přehnat to. Teď už se tomu smějem všichni, na moje letní faux pas..

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jak už někdo řekl, i špatná zkušenost je dobrá a někam tě posune. Příště si dávej víc bacha, pij méně a nemíchej, dobře se najez, občas mězi drinky vypij obyčejnou vodu a bude pro příště vše v pořádku. Nic víc bych v tom nehledala.. Možná se to pár lidem nestalo, ale jinak většině populce, že se jednou dvakrát ztřískali a od té doby si na to dávají pozor. Mě se to stalo taky, sice jsem nezvracela a nepokálela se, ale taky vím, že se prostě nejdřív najím a pak piju a piju s mírou. Toť vše.

Cituji Nicadezuria: nejedla jsem, bylo horko a večer jsem do sebe nalila několik panáků.

Tak jinak, jak jsem psala, myslím, že člověk by měl mít soudnost a předcházet tomu. Podle toho, co jsi popsala, tak se dalo čekat, že to nedopadne.

Cituji Nicadezuria: Pozvracela jsem kamarádovi záda....... Takže si myslím že každý může ulítnout, přehnat to. Teď už se tomu smějem všichni, na moje letní faux pas..

No, já jsem asi stará škola a takové situace mi směšné nepřipadají.

No, ono ti to taky asi hodně lidí neřekne, že se podělali, já to taky nikomu neřekla a zjistila jsem to vlastně až doma. Ale dočetla jsem se, že při omdlení se to může stát. Jsem ráda, že se t najdou i lidi kteří mě pochopí a hned neodsoudí.

arrow
profile_image
B.M.
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s Adkou ! Takové situace hlavně u slečny, jsou při nejmenším hodně trapné. To už snad není ani slečna ale s prominutím prase. Jako pardon za upřímnost, tak to vidím já. A ještě to píšeš tady na omlazení, jako by ses s tím chlubila !! Co čekáš vůbec za reakce, něco jako utěšení, že se to může stát každému? Ne, fakt nemůže!!

Cituji tivoli: a hned neodsoudí

Neodsuzuji, jen nechápu.

Cituji tivoli: že se t najdou i lidi kteří mě pochopí

To ano, ti kteří se též propili do bezvědomí.. A to mi nepřipadá jako terno.
Tak si z toho vem poučení pro příště, mohlo to dopadnout i hůř.
Otrava alkoholem není žádná sranda.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tivoli: Ale dočetla jsem se, že při omdlení se to může stát. Jsem ráda, že se t najdou i lidi kteří mě pochopí a hned neodsoudí.

Alkohol a antidepresiva není dobrá kombinace ty by jsi alkohol pít neměla vůbec.
Neodsuzuji tě,je mi jedno kdo se kde válí v příkopu,ale nechápu že to dokáže dívka.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Adka: Reaguji na Tiakia: Reaguji na B.M.: Souhlas s holkama. Neříkám, že jsem se nikdy neopila, ale abych se někde válela v bezvědomí, pozvracená a pokálená, tak to se mi fakt nikdy nestalo (díkybohu).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené