arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím všechny počítačový expert(k)y
Mám problém s připojením se k bezdrátové síti u přítele doma. Mám notebook a u něj mi bezdrátová síť vždycky šla připojit, ale najednou 2 dny zpět mi to ukázalo "omezené nebo žádné připojení" a nejede mi internet Žádné nastavení u této sítě jsem neměnila, jen jsem si nastavovala školní síť. Doma mi ale internet normálně potom jel a u přítele mi teď nejde. Jsem celkem zoufalá a nevím, co mám dělat Zkoušela jsem několikrát restartovat počítač, opravovat připojení, odpojit+připojit, kontrolovala jsem podle přítelova počítače nastavení, jestli mám všechno stejně. Prvně mě napadlo, jestli to nemůže být kvůli změně modemu - přítelův taťka ho vyměňoval, ale síťový klíč zůstal stejný a všem ostatním to jede, jen ne mně. Poradíte někdo, co s tím? Díky!

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amélie: Nám ale taky sítový klíč zůstal stejný,všehny počítače šly jen ten můj nešel. Tak jsem ho tam znovu nastavila a bylo.

Děkuju moc za radu, bohužel jsme už zkoušeli zadávat síťový klíč znovu a nic Jsem z toho úplně zoufalá, protože jsem zde chtěla přes víkend dělat nějaké věci do školy a nejde mi net

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené