Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, zda jste byl někdo v Omiši a mohli by jste se podělit o dojmy, popřípadě co v Omiši vidět? Dobrá restaurace, pláž, zda jste byli na výletě na ostrově Brač nebo Hvar a také zda nemáte zkušenost s lodičkama na řece Cetini?

Moc děkuju za odpověď

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji makkyt: zda nemáte zkušenost s lodičkama na řece Cetini?

Rafting doporučuji fajn zážitek.Koupit přímo na parkovišti u restaurace u řeky,ne ve městě v info stáncích.Vyjde to až o třetinu levněji.
Tedy jestli už nebude zima.

Reaguji na Tiakia: šlo mi spíš vyloženě o lodičky, než o rafting ale díky za reakci

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji makkyt: šlo mi spíš vyloženě o lodičky

Jezdí tam výletní velké lodičky,které jen lidi vozí,ale lze si půjčit i malou loďku což je pak sranda dostat se proti proudu zpět k půjčovně.
Zase vše pořídíš u těch Mlýnů nebo tak nějak se jmenuje ta velká restaurace.

Reaguji na Tiakia: aha, tak super, moc děkuju. Nemohla jsem o tom právě moc najít a chtěla bych se tam s tou lodkou podívat. Je mi jedno jestli na tý lodce budou i cizí lidi nevíš, jestli není někde zorbing, nebo velké trampolíny?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji makkyt: chtěla bych se tam s tou lodkou podívat.

Tam nic extra neuvidíš Cetina je řeka,která teče podél skal a ty jsou hezké z raftu,na tom dolním toku,kde se vlévá už do moře nic moc není.
Ta restaurace se jmenuje Radmanove Mlinice a z Omiše je to kousek autem podél řeky.Tam je stanoviště lodiček.
Jinak v Omiši trampolíny a další nesmysly určitě někde jsou stejně jako po celém pobřeží

arrow
profile_image
Serena1
od 5. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme využily akce Become a pirate for a day! je to pirátská loď, co tam stojí, je to stylový a strašně super! Plavba se konala na Brač, na dvě místa, první byla výrobna a lisovna olivového oleje a marmelády a druhé místo, kde se těží bílý mramor? a je z něj postavený bílý dům v USA. Jinak určitě doporučuji ty vyhlídky nad městem, platí se pár kun a stojí to za to. Krásný pohled na Cetinu vlévající se do moře. Rafting mě taky lákal. Závidím Omiš, je tam krásně. Já letos byla na Pagu a na Sicílii, ale na Omiš to nemá! Ačkoliv na Sicílii jsem byla s přítelem a to se samozřejmě nedává srovnávat s dovolenou s mamkou
Doporučuji zmrzlinu vedle pošty! Takový kopečky nedávají nikde! Bomba!

Reaguji na Serena1: super, na Brač bych se právě chtěla podívat, ale možná je lepší jen trajekt a dělat si tam co chci, než prímo pořádaný výlet O jaké vyhlídky jde? To slyším poprvé? Moc se těším, sice počasí trochu loterie, ale když nebude hezky - procestujem to

V Omiši /Omiš Nemira/som bola pár týžnov dozadu. Ono je to dosť tichá lokalita takže tam toho moc k videní nie je..Ono jasne sú tam aj možné výlety a pod ale nie je to lokalita na prasknutie. My sme chodili do Makarskej je to blízko

Reaguji na tamarka1105: pár dní se o to dost zajímám a myslím si, že tam toho je vcelku dost k vidění, když se člověk zajímá. At už jde o město jako takové, o trhy, o řeku Cetinu a rafting, nebo již zmiňované vyhlídky a trosky hradů, nebo výletů na Brač a Hvar, což musí být taky moc hezké. Ještě pokud tam budou velké trapolíny a budu spokojená Pokud ještě někdo máte nějaký tip, klidně i někde okolo - sem s ním jinak děkuju za reakce

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na makkyt:
Kousek je Makarská a na městem rezervace,kde autem dojedeš až na vrchol Svatý Jure cesta je sice placená,ale je to tuším 20 kuna za osobu v autě,žádná tragedie.Krásný výhled na pobřeží.
Před Makarskou je také poutní místo krásný areál klidu.

Reaguji na Tiakia: super, děkuju moooc snad to bude ok a počasí nám dopřeje i nějaké to koupání. Prý je to tam špatné s parkováním, ale to snad nebude takový problém.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji makkyt: Prý je to tam špatné s parkováním, ale to snad nebude takový problém.

potíže s parkováním jsou po celém pobřeží ve městech,ale neboj,domácí si pro své turisty místa hlídají a cizí auta vyhazují.

Cituji makkyt: Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, zda jste byl někdo v Omiši a mohli by jste se podělit o dojmy,

Nevím jak ostatní, ale já bych do Omiše už nikdy nejela, ani zadarmo. Byla jsem tam loni a naprostá katastrofa. Je to oničem, nic tam není a je to tam ošklivé. Ani kdyby mi někdo zaplatil abych tam jela, tak bych radši zůstala doma. Omiš never more.

arrow
profile_image
Serena1
od 5. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na makkyt: Nemyslím si s tím počasím. Byla jsme loni od 12.9. na 8 dní myslím (už nevím) a jeden den byla bouřka, jeden den pršelo, jinak bylo krásně teplo

Ty vyhlídky jsou nad městem...tak sme zapátrala na svém facebooku a pevnost se jmenuje Mirabele, je nad městem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené