arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky
Už rok se mi zdá tak 2x týdně stejný sen. Není úplně stejný, ale mírně pozměněný- jen hlavní myšlenka zůstává.

VŽDY jsem v Rusku (rok jsem tam žila a po příjezdu ty sny začaly), a VŽDY hledám nějaký obchod, ve kterém bych si koupila nějakou knihu. Hlavní roli ve snu vždy hraje kniha, kterou si chci koupit. Jednou nemůžu najít cenu, jindy nemám směněné peníze, nebo knihy nejsou v obchodě, nemám čas si ji zajít koupit a dneska když jsem po práci dorazila domů se mi zdálo, že jsem chtěla platit kreditkou, ale nevěděla jsem, jestli s ní lze knihu zaplatit.

Většinou když si v tom snu uvědomím, že jsem v Rusku, tak mám jen malinko času na to, abych rychle našla nějaké knihkupectví a nějakou tu knížku ulovila... ale zatím se mi to nikdy nepodařilo. Dokonce se mi stává, že si v tom snu řeknu "zase se mi to zdá- tentokráte musím nějakou knihu koupit, aby už to přestalo", jenže zatím se mi to stále nepodařilo... ta touha po ní je vždy strašně silná, jenže vždycky se najdou nějaké překážky.

Sen se mi zdál už tolikrát, až si myslím, že to není normální. Co si myslíte, že symbolizuje? A proč pořád ta kniha...?

Moc děkuji za odpovědi =¨)

Tak to je zajímavé... Nevím, čím to může být... Nějaké znamení, ale čeho.. Co zajít k věštkyni?
Mně se neustále zdávalo, když mi před rokem zemřela babička, že s ní ve snu komunikuji. Věděla jsem, že je mrtvá, ale v těch snech byla prostě duch a vypadala jako živá a říkala jak se má teď dobře apod. Trvalo to ale asi 3 měsíce..

Nemyslíš třeba intenzivně na nějakou věc, kterou chceš a stále ji nemáš? Ve snu by to mohla symbolizovat ta kniha a přitom to může být uplně něco jinýho..

Přesně tak, myslím, že kniha symbolizuje něco co si už dlouho přeješ, nemusí to být jen věc, třeba i nějaký zážitek apod. ale ještě ses neodhodlala k tomu si to koupit/ se tam vydat/udělat něco a vždy si v sobě najdeš nějakou výmluvu, ale ve skrytu duše víš, že si to moc přeješ. A moje rada zní ať se pořádně zamyslíš jestli něco takového je a pokud ano, nehledej důvody proč to nemít/ nezažít, ale jdi tomu vstříc a udělej něco proto abys toho vysněného cíle dosáhla.

Když to začalo po tom Rusku tak mě napadlo jeslti si tam třeba nechtěla navštívit nějaké místo a nestihla to, nebo tak něco.

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Romankaa: říkala jak se má teď dobře apod. Trvalo to ale asi 3 měsíce..

Řekla bych, že to tak bude... že se má vážně dobře a chtěla ti to prostřednictvím snů říct

Cituji Romankaa: Nemyslíš třeba intenzivně na nějakou věc, kterou chceš a stále ji nemáš?

Mmm... to netuším, jakože jsou takové "věci", které už bych chtěla, ale zatím to nejde (společné bydlení s přítelem, ukončit studium a začít pracovat...), ale asi bych v tom neviděla souvislost... není to něco, co bych měla pořád v hlavě.

Navíc- v Rusku mají opravdu levné knížky a vždycky si říkám, že kdybych tam jela, určo bych si jich nakoupila více, než na stáži, ale není to prioritní cíl- narozdíl od snu.

Tak nevím.

A na věštkyně moc tedy nejsem... ) ale výkladům snů apod. docela věřím.

Nedávno se mi (Asi potřetí v průběhu roku) zdál sen, že mám v puse střepy... prostě všude zapíchnuté a snažím se je vyplivnout a vyndávat... a vždy v tom snu vím, že už se mi jednou zdál... taky netuším, co to může znamenat... ach jo!

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janinkaa: Když to začalo po tom Rusku tak mě napadlo jeslti si tam třeba nechtěla navštívit nějaké místo a nestihla to, nebo tak něco

Jéje, těch míst bylo )) je fakt, že jsem se tam asi půlroku po příjezdu toužila vrátit, ale nebylo to možné. Teď mě to docela přešlo a jsem ve svých zajetých kolejích tady u nás.

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janinkaa: Přesně tak, myslím, že kniha symbolizuje něco co si už dlouho přeješ, nemusí to být jen věc, třeba i nějaký zážitek apod. ale ještě ses neodhodlala k tomu si to koupit/ se tam vydat/udělat něco a vždy si v sobě najdeš nějakou výmluvu, ale ve skrytu duše víš, že si to moc přeješ. A moje rada zní ať se pořádně zamyslíš jestli něco takového je a pokud ano, nehledej důvody proč to nemít/ nezažít, ale jdi tomu vstříc a udělej něco proto abys toho vysněného cíle dosáhla.

Čeká mě ještě jedna stáž, na kterou jsem po Rusku strašně moc chtěla jet, a když mi to vyšlo, tak nadšení nějak opadlo a já hledala výmluvy, proč se tam nevypravit...

... pořád se mi tam moc nechce odcestovat, ale ve skrytu duše vím, že mi to může hodně do budoucna pomoct... že by to bylo tohle??

myslím že když hledáš knihu tak to neznamená že hledáš nějakou věc spíše odpověd nebo myšlenku ktera by ti pomohla se posunout někam dál

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amaeli: odpověd nebo myšlenku ktera by ti pomohla se posunout někam dál

... to by mohlo být ono ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené