arrow
profile_image
HansJ
od 27. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, je mi 26 let a před dvěma lety se mi z ničeho nic pod očima objevily
modrofialové kruhy,nikdy jsem nic takového neměl a ani v rodině nemáme. Ráno jsou dost oteklé. Předpokládám, že to nejspíš bude nějaká reakce na přílišnou práci u počítače (v době, kdy se objevily jsem psal diplomovou práci a trávil hodně času i počítače) přestože spánku jsem měl dostatek. Samozřejmě nic nepomáhá ani obklady ani kosmetika. Jako muži je mi blbé uvažovat o plastice ale dost mi to snižuje sebevědomí, zvláště pak, když se objevily tyto kruhy náhle. Každé ráno se modlím ať svítí slunce a můžu si nasadit brýle aby na mě nikdo cestou nezíral. Než se objevily tak po mně chtěli v hospodách občanku, teď vypadám jak unavený padesátník. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli bych měl uvažovat o plastice v takto mladším věku, jestli by to mělo vůbec význam vzhledem k mé práci, kdy sedím každý den za počítačem a případně kam nejlépe zajít v Brně. Děkuji

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli se objevily náhle, tak by asi bylo lepší zajít k doktorovi a zjistit příčinu, ne? To, že nepomohla kosmetika, ještě neznamená, že máš hned letět na plastiku. Naopak, ta asi nepomůže, když máš evidentně nějaký zdravotní problém.

arrow
profile_image
HansJ
od 27. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Během těch dvou let jsem byl na preventivních kontrolách (ne přímo kvůli tomuto problému) a nic nebylo zjištěno. Dle mého názoru to bylo způsobeno velmi velkou zátěží u počítače.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené