arrow
Neprodává v Bazaru

Džej Džej
Tery
No to mi přesně neobjasnil . řekla bych že to srovná ručně a zafixuje. Po 5 dnexch už to asi sroste a nejde to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Džej Džej
Tery
Papouščí nos . Hlavně tery hned to na sebe nevztahuj, poněvač to co jsem viděla se tvému nosu zdaleka nebodobá. Je to asi tak že nad špičkou jak začíná ta prohlubinka se to zbytní a vytvoří se boule neboli hrbolek a celý ten nos následně ta špička začne potom padat dolu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lentilie
Obočí mám svoje . Barvím si ho a sem tam co chybí domaluju. Jinak co se týče výběru mezi těmito dvěmi Tak za sebe ti říkám , že Válka je moc milej , sympatický lékař. Dá se s ním na všem domluvit . I ti poradí co je a co není možné a vhodné. Ale co se týče reklamace , já s tím zkušenost nemám , ale už jsem to tu četla , že Záruba je vsřícnější. Válka moc ne. Ne že by ti ji neudělal , to ne ale sám ti ji určo nenabídne a co mi jedna kočena psala , nebyl na ni moc milý když chtěla reop.Ale říkám taky to záleží dle mého , co reklamuješ. Myslím , že se tomu musí trochu bránit, poněvač někteří by pořád opravolali nedostatky i zbytečné. Ale milejší by asi být v tomto být mohl.

arrow
profile_image
iivana
od 15. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tery
Jo reopku mám od něj a pokud se mi podaří poslat fotky Džej tak se určitě podívat můžeš. Sice mám z nosu mindrák ale od toho to tu je aby se ukazovali ty krásný ale i ty nepovedený nosíky

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Svedka
Ty máš vážně svoje obočí? No bingo! Já jsem blondýna, takže by mi asi tak tmavé nesvědčilo, ale zarazilo mě, že ho máš tak výrazné a pěkně tvarované. Inu dobře, dobře, zítra se objednávám na kosmetiku. A co se Války a Záruby týče, mezi těmito dvěma budu ve výsledku vybírat, to je jisté. Protože jsem z Ostravy, tak blíž by to bylo do Brna za Válkou, ale na druhou stranu ono už to vyjde na jedno brdo, hlavne, abych to prezila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lentilie
No já jsem puvodně taky blond. Ale to už je dááávno.Takže si ho musím barvit. Já to měla stejně daleko. Jsem z Válašského Meziříčí. Tj. 60 km od Ostravy.Přežit to přežiješ neboj . Já měla hrozný strach z nárkozy , byla moje první , že er neprobudím atd . Ale bylo to O. K. a naopak v den operace jsem neměla strach vubec.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lentilie
Jo a fakt to to zjemní a omladí obličej. Byli jsme u známého na kolaudaci baru a ti co mně po op. ještě neviděli tak říkali mému muži a dělali si srandu. Co prý sebou tahá tu dvacítku. A hodnotili nos kladně. Samozřejmě se najdou i ti kteří ti řeknou , žes to nepotřebovala a že ti dokonće víc slušel ten starý . To fakt nechápu

svedka
že to srovná
Auuuuu!
svedka
Hlavně tery hned to na sebe nevztahuj
Já to na sebe nevztahuju, jen se ptám, že by moje boulička třeba dostala i jméno. Ale ten popis sedí, až na to padání špičky, naštěstí. Díky.
iivana
Sice mám z nosu mindrák ale od toho to tu je aby se ukazovali ty krásný ale i ty nepovedený nosíky
díky moc. No, já vim, je to na pytel. Člověk, když na to jde, nepočítá s tim, že by se to stalo zrovna jemu, že se něco nepovede..
Lentilie
A co se Války a Záruby týče, mezi těmito dvěma budu ve výsledku vybírat, to je jisté.
Já bych to bejt tebou udělala tak, že bych nashromáždila co nejvíc fotek od obou doktorů a vybrala si pak toho, jehož práce ti budou pocitově milejší. U mě byl Záruba jasná volba, protože dělá jemný, ženský a spíš menší nosíky. Záleží právě, co preferuješ.
Chceš poslat i fotky před operací?

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Svedka

No musím říct, že právě tvá fotka před a po mě donutila začít nad tím reálně uvažovat. Mám sice sestřenku, která stejně jako já měla skobu, jenomže ona z toho dělala dost cavyky ve stylu....Nooo, víš, to bys ale musela hooooodně dlouho šetřit......a když jsem se zeptala, kdo jí dělal nový nos, tak mi bylo odpovězeno jen, že to byl nějaký známý, protože ona přece ty známosti má...Takže jsem fakt vděčná, že existuje tenhle web a že tu ty i další holky ty fotky a především zkušenosti poskytujete dalším.

Tery

Máš pravdu, měla bych se mrknout na díla obou a asi by nebylo na škodu i k oběma zajít na konzultaci a který mi víc sedne, tomu si lehnu pod ruce. Jinak jooo, chci před i po - prosím, prosím. a děkuji

Lentilie
Určitě, třeba ti jeden osobně sedne víc a pak taky podle těch prací. Tak sem ti poslala fotečky, tak snad pomůžou s rozhodovánim

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tery

Terinko, už na ty fotky koukám, chvilku to trvalo, než se načetly. Za všechny moc díky!!!No páni ty máš ale nosánek - pěkňounký!!! Fakt!Ale víš co ti závidím ještě víc než ten nos? Ty pihy.) Je to sladký!!! Jsi totálně originální!

Lentilie
Ale víš co ti závidím ještě víc než ten nos? Ty pihy.) Je to sladký!!! Jsi totálně originální!
Děkuju moc za pochvalu. Vždycky mě to na chvilku hodí zase zpátky na zem. že to neni tak hrozný. Pihy??? Já je nikdy neměla moc ráda, ale teď už mi nevadí. A ani nevmínám, že jsou vidět, fakt jsou, jo? Přece jen je teď zima a to vždycky zalezou .

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jojo, nos mooc hezký! A pihy taky! Ty nemá každý. Neboj, nejsou vidět moc, tak decentně hezky. A víš jak, na fotkách je vidět všechno.

Lentilie
A víš jak, na fotkách je vidět všechno
Bohužel .
Lentilie
nos mooc hezký
A co ty strany? To ti nepřipadá špatný? Ta jedna strana hlavně teda, druhá je ok. Že bych byla slepá....

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tery

Vůbec mi to nepřijde, obě strany mi přijdou ok. Však i tak má člověk každou půlku hlavy jinou, takže nemůžeš mít symetrický nos. Řekla bych, že pohoda, vážně. Vypadá přirozeně a to je hlavní! Aspoň mě to přijde...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené