Džej Džej
Už tak brzo? Myslela jsem, že jste se teoreticky bavili zase o září ...
No, to je jedna možná varianta. Ale Záruba řikal, že půl roku po O by mi to udělal, mluvil o jaře, ale dřív než 6 měsíců po mi do toho prej nerejpne.
sára kleinová
napíšem jí omluvenku
..tak jo!
efča
lokálu se trochu bojím, ani ne snad těch injekcí, ale toho průběhu.
Já spíš těch injekcí, pak už necejtíš nic....všechno, co mi zatim dělali v lokále probíhalo bez problémů, tak nevim. Nebo se domluvit na nějaký strašně lehký narkóze.
A chtěla bych od něj ještě pryč pihu na tváři, jako bonus .

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tery
Já spíš těch injekcí, pak už necejtíš nic....
no já taky mela v lokále jiné opky, ale s tímhle se to nedá srovnat. Celou doby polykáš nejakej sajrajt, me se u toho zvedal kufr ))). fuj )

sára kleinová
no já taky mela v lokále jiné opky, ale s tímhle se to nedá srovnat. Celou doby polykáš nejakej sajrajt,
Jooo? Ty mě děsíš! Jako polykáš třeba tu krev, co ti teče z nosu? Ach jo, já byla už docela rozhodnutá, že pudu do lokálu a teď zas nevim

arrow
profile_image
efča
od 7. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sára kleinová
Celou doby polykáš nejakej sajrajt, me se u toho zvedal kufr ))). fuj )
No právě, toho se bojím. Třeba aby se mi z toho neudělalo tak špatně, že bych omdlela.......

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tery
Ach jo, já byla už docela rozhodnutá, že pudu do lokálu a teď zas nevim
terísku zeptej se i jinejch holek co byly v lokála, ale me to fakt nesedlo. Do zaludku ti teče krev a jeste nejakej roztok, no a jak jsem byla na lacno, udelalo se mi blbe. Ale dr. mi řek at zacnu zhluboka dýchat a přeslo to. Jinak jasne, to co ti v narkoze nateče do žaludku, tak ted musíš spolykat. Jenže já mela opku na hodku a kousek a sekal mi kost, ty to budeš mít na 15 mn a jen chrupavku- a to bude sakra rozdíl. V krvaceni atd. 15 min uteče hrozne rychle.

celý to vypadalo tak, že si lehnes na lůžko, do rukou ti dají takový gumový kroužek, který držís, at nemácháš rukama, ruce ti jeste zabalí do ručníku a přkrejou te. Do očí mi namazali mastičku, opthamoazulen, aby držely a nemrkaly- to bylo příjemný, do nosu mi strčil vatový stětičky s anestetkem-a aby nosík protáarubahnul- nebolí, malilinko nepříjemný- ale naprosto v pohode. Pak přišel dr, mluvil na me, bylo to uklidnující, pak řekl, že zacne píchat a píchnul první do kořene nosu- zabolelo, cítíš ten tlak jak to tlačí dovnitr, nejvíc me zabolela injekce do špičky nosu a pak píchal do dírek- auííí. To už byl ale nosík poloumrtvenej- injekci do dírky nosu by jsme asi nepřežily . Nos mi přišlo že natéká a tuhne. Pak jsem cítila jen tahání, cvakání, sekání, no a polykání tekutin. Vím, že jsme se zacala asi po půl hodine klepat, ale to je prý normální. Na nic už si nevzpomínám, co by melo význam- snad jen že dr. kručelo v břiše ))

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

efča
že bych omdlela.......
no me se chtelo blinkat )

sára kleinová
ty to budeš mít na 15 mn a jen chrupavku
No právě...ale to, cos popsala zní naprosto děsivě, fuj, mě se udělalo blbě jak si to důkladně popsala. A injekce do špičky nosu, auuuu. Dali ti něco na oblbnutí před operací?

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tery
Dali ti něco na oblbnutí před operací?
jo, dali, že prá oblbnu, jenže já mela nervíky a tak jsem nejak neoblbla. Prostě zbystříš jako ostříž ).
Moje doporučení je pohoda a komfort celkové narkozy, jasné je, že to ale neco stojí- k tomu jeste předoperacní , já vím, nic moc )

tak uvidím co m v pátek řekne a jestli jo, a tobe by se neumoudřil, tak bych šla trpet v jeden den s Váma, ju? Bohužel tentokrát bez chlebíčku )))

Holky, jste moc odvážný, že jste prodělaly nebo proděláte zákrok v lokálce. Já jsem hroznej posera, do toho bych nešla, ani kdyby to bylo 5 minut. To spíš jen nějakou lehkou narkozu, určitě dávají. Když jsem byla s Páťou na obřízce, byl na sále hodinu a půl a pak byl 5 hodin úplně vyřízeněj, bylo mu zle, pořád plakal. A pak tam byl klouček, co byl na sále jen 20 minut a když ho přivezli, tak vypadal jen jako "sfetovanej", vysmátej ... prostě pohoda. Doktor říkal, že je to tou slabou narkozou ....

Jinak včera jsem se po dlouhé době fotila s dětma, tak jsem zvědavá, jak fotečky dopadly. Mám z toho nějak strach. Jak je teď mráz, tak mi nosík občas tuhne, zdá se mi, že má malinko "snahu" se přichytit zase ta kůže. Takže jsem zase začala masírovat

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Džej Džej
Holky, jste moc odvážný, že jste prodělaly nebo proděláte zákrok v lokálce
no já tam šla spíš omylem- vůbec jsem nevedela do čehu jdu a ted už vím, že už nikdy .

no a chudák klučina- to ti ho pekne mučili .
to tuhnutí nosu a skoro přícuc-když to rozmasíruješ, tak to povolí?

neboj fotečky budou úúžasný, pak nejakou pošli, ju?
papa

sára kleinová
to tuhnutí nosu a skoro přícuc-když to rozmasíruješ, tak to povolí?
To tuhnutí přestane samo od sebe, jak přijdu do tepla a ten skoropřícuc - já nevím. Možná je to tím, že jak se tu mluví o těch reopkách, že se moc pozoruju, třeba je to fakt stejný, jsem z toho jelen

sára kleinová
neboj fotečky budou úúžasný, pak nejakou pošli, ju?
Jestli se nezděsím, tak něco pošlu, jsem technický antitalent, tak musím počkat, až mi to manža stáhne

arrow
profile_image
sára kleinová
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tery

na stránkách Války ted psala holčinam tohle :

Ahoj, byla jsem na reopce v lokále a pokud to mohu porovnat, určitě doporučuji celkovou narkozu a to jsem absolvovala v lokále jen chrupavčitou část a bylo to dost husté, podruhé bych už nešla.Možná záleží na člověku jak snáší bolest, ale ty injekce na začátku, to jsem myslela že asi odvolám operaci byla jsem připravená na bolest, ale na takovou nee a to jsem jich dostala asi 10, no mazec, no a pak jsem sice necítila bolest, ale jinak všechno, stříhání, škrábání dokonce i ohrnutou kůži na nose.Nevím odkud jsi, ale primář z fakultní nemocnice v Ostravě, dělá celkové rhinoplastiky v lokále.Já jsem podruhé šla v lokále, protože mám malého chlapečka, tak ať zase neležím 4 dny v nemocnici a týden než se vzpamatuju, ale nestojí to za to, aspoň mě ne, protože celkovou anestezii snáším dobře, takže u mě jednoznačně vede celková.

Džej Džej
tak mi nosík občas tuhne, zdá se mi, že má malinko "snahu" se přichytit zase ta kůže.
Neřikej...tak snad je to jen tim mrazem a nosík se nechystá zlobit! Mě třeba nos na počasí vůbec nereaguje, aspoň něco .
Džej Džej
Možná je to tím, že jak se tu mluví o těch reopkách, že se moc pozoruju
..to je možný .
sára kleinová
jsem absolvovala v lokále jen chrupavčitou část a bylo to dost husté, podruhé bych už nešla
Ty mě chceš vystrašit, viď? . Ne, já vim, díky za informace. Asi na tom teda vážně něco bude, když uvážim i to, jak se šklebil Záruba. Já sem do toho chtěla jít, ale teď nevim, asi se s nima teda dohodnu na lehoučký narkóze..už sem z vás taky srab .

Tery
tak snad je to jen tim mrazem a nosík se nechystá zlobit!
Já si to myslím, že snad ano ... přece jen, když se ráno valíme do školky a je - 17 stupňů .... pak jdu do práce, je -12 , v teple zase hned "rozmrzne".
A to, že už mi přes ten hrot "nelítá" jako dřív bude asi tím, že jsem se dost brzo vykašlala na ty masáže, tedy aspoň se tím uklidňuju, protože jak jsem zase začala, zdá se mi to dnes lepší.
No uvidíme, uvidíme, uvidíme. 30.1. jedu na kontrolu, tak co tomu řekne pan doktor.

Karlos732
Ahojky! Prosimtě, to je úplně normální, všechny se pozorujem! A vidíme každou blbost, na kterou by normální smrtelník potřeboval lupu, která zvětšuje min.400krát .
Heleď, něchtěl bys mi poslat nějaký fotky? Ráda bych se mrkla, ať mluvíme trochu konkrétněji. Prosíííím! Mail ti pošlu do SZ.
A nad reopkou ještě vůbec nepřemejšlej, to je strašně brzo, uvidíš, že nos ještě pracuje a vylepší se!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené