Ahoj holky, zvažuju investici do svých očí. Myslím, že dost bylo vyhazování peněz za brýle, skla, čočky a roztoky. Mám dioptrie -5,00, na druhém oku o něco míň, nicméně se mi zdá, že zase o něco hůř s čočkama vidím. Pročítala jsem si zdejší témata o operacích očí, nejlepší metodu beztak vybere lékař, ale spíš by mě zajímaly vaše osobní zkušenosti, nebo poznatky známých a přátel na výše uvedené kliniky. Zajímají mě reference na kliniky Neovize (Brno) a Gemini (Zlín). O pár tisíc levněji vychází Zlín, nicméně jsem toho názoru, že na tomhle šetřit nebudu. Všeobecně vím, že Gemini má dobrou pověst, co jsem tak slyšela, ale zas v Brně bydlím. Díky za příspěvky.

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,já jsem byla před 3roky na operaci v Gemini,super přístup,doktor vynikající,opravdu jsem byla moc spokojená,měla jsem 2.5 a 3dioptrie,bohužel jsem měsíc po operaci otěhotněla a vlivem hormonů se mi zrak opět zhoršil na 2dioptrie,takže půjdu na operaci znovu a budu platit jen symbolickou částku za obě oči.Přítel byl na operaci taky a ten vidí pořád jako ostříž i po 4letech po operaci

Ahoj! Jednoznačně doporučuju Gemini s panem doktorem Stodůlkou. Ten mj. léčí i prezidenta Václava Klause nebo operoval asi před třemi roky oči i průmyslníkovi Tomáši Baťovi. /To už jsou dostatečné reference, nemyslíš? Byla jsem tam na operaci předloni a nikdy jsem se nesetkala s lepším přístupem lékařů, než tam. Opravdu si myslím, že nemáš co řešit - Gemini je v ČR v oboru jednička.

arrow
profile_image
pruhovaná žirafa
od 6. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, sama problémy s očima nemám, ale primář Stodůlka se svým týmem operoval obě moje babičky i kupu známých a všichni si pochvalovali snad vše, co se na takové operaci dá, od přístupu až po výsledky. Doktor Stodůlka také provedl první transplantaci oční rohovky u nás a měla jsem to štěstí, že jsem kvůli tomuto tématu (rozhovor pro televizi) setkala jak s doktorem, tak i samotnou paní, které tu rohovku dělali. Z mého pohledu a informací, které o operacích očí mám, je pro mě Gemini jednička (a když si to navíc před měsícem pochvalovala i moje velmi velmi velmi prudérní babička, tak jsem se v tom ještě utvrdila). Btw. sama jsem ze Zlína a kousek od budovy Gemini jsem chodila do školy ;D

Já si to myslela, ze všech stran slyším na Zlín chválu, že tam jsou největší specialisti. Navíc je to o něco levnější a konzultace dokonce zdarma. Jinak co se zákroku týče, to se jde asi ihned domů, že? A je lepší operovat obě oči naráz nebo pro jistotu jedno, kdyby náhodou , a za kratší dobu druhé?

arrow
profile_image
Meggi
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

37

Reaguji na gumidek:

Ahoj!

Reference by ti mohl dám můj syn, je po operaci v Neovizi od února. Sháněla jsem skupinu 8 lidí, aby byla poskytnutá sleva.
Druhý den po operaci si odřídil 100 km cestu na kontrolu.

Má celoživotní záruku, v případě zhoršení zraku může podstoupit opětovné odstranění dioptrií bezplatně.

V případě zájmu ti písnu jeho mail.

arrow
profile_image
Kathalin
od 17. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží jakou operaci přesně chceš. Třeba teď v Neovizi dělají operace očí na 3D laseru, který je momentálně nejlepší (není na všechny oční vady). Můj partner je ze Zlína, pana doktora Stodůlku zná - je to opravdu odborník, ale protože nejšetrnější metodu nově dělají v Neovizi, půjde na operaci tam. Včera se dozvěděl, že v Ostravské Gemini dělají nově operaci 6D laserem- teď to testují.

Lexum Brno

Lexum asi nee, přijde mi drahý a dokupují se tam oči zvlášť. Zní to divně napsané, mám na mysli to, že zaplatíš 3000 za každé oko, čili 6, kdyby jsi v budoucnu musela operaci podstoupit kvůli zhoršení zase. Kdežto u Neovize je doživotní záruka, čili, když se oči zhorší, jdeš na opku znovu a zadarmo, klidně opakovaně za sebou...

arrow
profile_image
Batufola mojeid
od 4. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj já byla před rokem v Gemimi a jsem 100% spokojená. Sice jsem se trochu bála, protože jsem nevěděla do čeho jdu, ale nakonec to bylo v pohodě všichni tam jsou moc příjemní a ochotní. A za 2 hoďky bylo po všem.

arrow
profile_image
Milka
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to už 8 let, ale byla jsem v Lexumu v Praze.

arrow
profile_image
verčaVV
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuju jedině pražské Refrakční centrum .-)

Moje kamarádka byla právě v Gemini ve Zlíně a vrátila se naporsto spokojena. Jen co bych doporučila, tak je lepší pokud podstoupíš operaci až po porodu dětí. Opthalmologové tvrdí, že po porodu se může zrak zase mírně zhoršit.

Byl někdo v Gemini v Ostravě ?

arrow
profile_image
xpikyx
od 20. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den dámy,
předem se omlouvám,že můj dotaz se netýká přímo tohoto příspěvku,ale nenašla jsem jiné téma... Zajímala by mne Vaše zkušenost nebo názor ohledně délky hojení očí po laserové operaci,zda je můj případ normální nebo bych to měla začít nějak řešit.. 30.1. jsem na ní byla v klinice Oftal,Brno a včera mi doktor při kontrole odpověděl na mou otázku jak dlouho ještě uvidím blbě,že nemusím vidět ostře třeba ještě rok! Přece sem si nezaplatila tolik,abych viděla rok rozmazaně!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené