arrow
profile_image
loolitte
od 6. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

dnes jsem měla strašné bolesti v kolenou, že jsem se nemohla ani postavit. Měla jsem na sobě po 2měsícch 14cm jehly, tak počítám, že to je z toho.
Vysoké jehly nosím už rok a nikdy se mi nic podobného nestalo.

Kamarádka mi říkala, že to měla také, že se mi opotřebovala chrupavka a že ona kvůli tomu musela nosit 2roky ploché boty.

Máte s tím někdo zkušenosti?
Jak jste to řešily?

Ještě jsem přemýšlela, že budu brát nějaké doplňky stravy, ještě něco, co by mohlo pomoci jako prevence, kromě přestání nošení podpatku.

Děkuji za rady

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když máš boty s vysokým podpatkem, musíš více ohýbat koleno. To se potom může projevit bolestí. Jehly nosím hodně často, jsem na ně zvyklá. Už se mi dvakrát stalo, že jsem měla v koleně zánět, doktor mi přímo nepotvrdil, že by to bylo z bot, ale nejspíše prý ano.
Já to řeším jezením gumových medvídků to je samozřejmě vtip, ale určitě je dobré jíst potraviny obsahující kolagen (případně aminokyseliny, které to pak štěpí, moc tomu nerozumím), i když pochybuju, že je to nějaká extra prevence. Nejlepší je asi koupovat kvalitní boty, vypolstrovat si je gelovými polštářky pro větší pohodlí a naučit se správně chodit na vysokých podpatcích, to také dělá svoje.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebo nejaky pripravok na klby....je ich na trhu milion

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené