arrow
profile_image
Scarlett87
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

mám takový problém. Během dvou měsíců se mi podařilo shodit dost kilo. Ale teď už je to asi 3. týden, co mám zpožděnou menstruaci.
Antikoncepci neberu už dva roky, takže jsem menstruaci měla už více-méně srovnanou..
Máte některá podobnou zkušenost? Mám docela strach a pořád ještě tak nějak čekám a na gyndu se mi nechce. (těhotná nejsem určitě )
Děkuji za každou reakci .

Podle mě by to vliv mít mohlo, ale jen v případě, že jsi zhubla z normální váhy na nějakou extrémně nízkou...jako, že to to tělo nějak nezvládá teď. Ale pokud jsi třeba z nadváhy zhubla na normal, tak bych to tomu nepřisuzovala, ale to je jen můj názor, nejsem odborník.

arrow
profile_image
Scarlett87
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta:
Trošku nadváha to už asi byla. Ještě si říkám, zda to není tím, že jsem jedla jen ovoce a zeleninu, že tělu něco chybělo, no nevím..
Každopádně děkuji za reakci. Ještě počkám, zda nepřispěje někdo, kdo měl třeba podobnou zkušenost

Cituji Scarlett87: že jsem jedla jen ovoce a zeleninu

no tak to já bych osobně řekla, že asi tělu něco chybělo... jako já ovoce a zeleninu miluju, ale jíst jenom to bych asi nezvladla, takže na jednu stranu musím říct- Klobouk dolů, že jsi to dala, ale na druhou stranu je dost blbé, že ti to možná způsobilo problémy...

arrow
profile_image
Scarlett87
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 5Peta: Klobouk dolů, že jsi to dala, ale na druhou stranu je dost blbé, že ti to možná způsobilo problémy...

Děkuju. No, ale asi jsem si to teď pěkně zavařila .
Tak doufám, že se menstruace dočkám, mám už docela strach :-/

Já osobně mám totiž trošku nižší váhu, než bych dle svýho okolí (rodiče a babičky hlavně) měla mít, ale pořád ne žádná šílená podvýživa (jak si ony myslí ) , každopádně trpím na to, že když mám stres, tak nemuzu pořádně jíst a většinou zhubnu a pak mám strach, aby to nemělo vliv na tu menstruaci, nejčastěji zhubnu během zkoušek, to je takové na *** období u mě, ale řekla bych, že tím, že beru HA, tak se mi ta menstruace nikdy naštěstí nevytratila nebo neopozdila nijak výrazněji než 2 dny.

Cituji Scarlett87: Tak doufám, že se menstruace dočkám, mám už docela strach :-/

jn, tím strachem si ji taky možná oddaluješ, stres dokáže divy...

arrow
profile_image
Scarlett87
od 3. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 5Peta: Já osobně mám totiž trošku nižší váhu, než bych dle svýho okolí (rodiče a babičky hlavně) měla mít, ale pořád ne žádná šílená podvýživa (jak si ony myslí )

No, tohle je taky věc další . Rodiče a babička, s tím jsem si taky zažila své .
Byla jsem vždy štíhlá, ale pak zdravotní problémy no a teď jsem to musela shodit - člověk se necítí, když je zvyklý na hubenou postavu.

Cituji 5Peta: každopádně trpím na to, že když mám stres, tak nemuzu pořádně jíst a většinou zhubnu a pak mám strach, aby to nemělo vliv na tu menstruaci

Tohle znám také. Stres je asi nejhorší.. Jenže to člověk kolikrát bohužel neovlivní .

Cituji 5Peta: že beru HA, tak se mi ta menstruace nikdy naštěstí nevytratila nebo neopozdila nijak výrazněji než 2 dny.

To máš dobré. Protože myslím, že když bereš antikoncepci, tak už je to tělo tak nějak nastavené ve "svém" režimu. Já jí bohužel brát nemohu...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holka to se nemáš čemu divit, když jsi shodila 16 kilo za dva měsíce (mimochodem 52 kg na 170 cm už je začínající podváha). Tělo ti zastavilo menses, protože už by to neutáhlo. Jak by taky mohlo, když jedeš na zelenině.

Cituji Vanilka29: mimochodem 52 kg na 170 cm už je začínající podváha

Jako já osobně si nemyslím, že je to nějaká podváha (i když podle tabulek trošku anp), já se s touto výškou pohybuju kolem těch 50kg a cítím se fajn, takže si nemyslím, že by taková váha měla být problém, problém je asi to, že slečna zakladatelka zhubla moc rychle a hodně, to je ten šok pro to tělo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Po mononukleóze jsem zhubla 15 kg a navíc jsem pak dostala střevní chřipku a moje váha spadla na 49kg při 172cm. Na chvíli se mi menzes taky vytratila. Teď si udržuju váhu okolo 55kg. Ovoce a zelenina je super, ale ne samo o sobě! Přidej na jídle a menzes se ti zase vrátí. Lepší mít pár kil navíc než pak nemoct mít děti.

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanilka29: Reaguji na 5Peta: souhlasím s Vanilkou29 a navíc píše, že jde o začínající podváhu, tedy pokud by měla zakladatelka v plánu pokračovat...pak to problém jistě je....

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, sestřenka zhubla hodně moc a 3 měsíce neměla menstruaci. Spravilo se to až začala z drasticke diety jíst normálně zdravěji. Prostě je to šok pro tělo.

Myslím, že to hubnutím určitě je a vůbec bych se tím nestresovala. Já osobně na 170 mám kolem 56 a když náhodou zhubnu (vetšinou stresem) na méně než 53, menstruace prostě zmizí a vrátí se až když se zase vrátím k trochu normálnější váze. Být tebou tak chvíli počkám a pak zkus malinko přibrat. Myslím, že tělo si vždycky řekne, co je pro něj v pořádku a co už ne...

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kubikula_barbucha: vůbec bych se tím nestresovala

tak to s Tebou musím nesouhlasit, je to varování a tělo se tím brání, znamená to, přestaň blbnout, začni normálně jíst nebo bude hůř!...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené