arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dnes jsem na ulici potkal mladou maminku s dvěma kluky, odhaduju je na 5 a 6 let. Maminka měla na sobě černou bundičku do pasu, černou minisukni a kozačky na jehle. Sukni měla opravdu krátkou, těsně, ale opravdu těsně pod zadek, ale dokonale jí padla. Přestože šla, brala děti za ruce, nakláněla se k nim a vůbec zcela normálně se pohybovala, tak se minisukně ani nehnula. Žádné vyhrnování, krabacení... Možná tím, že byla tak krátká, nevím.
Moc jí to slušelo, mylím, že každý muž se díky délce té minisukně, za ní ohlédl. Co si myslíte o takto krátkých sukních, nosíte je? Hodí se i pro maminky?

arrow
profile_image
RubyCairo
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud na to mají postavu tak určitě

Chlop
Tak jestli mamince sekla a po ohnutí jí nebylo vidět až do Ameriky tak proč ne i maminky mají právo vypadat sexy

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ellodin
Slušelo jí to opravdu moc, byla drobná, štíhlá a díky délce sukně a podpatkům měla opticky hodě dlouhé nohy.
Tak pokud by se ohnula víc, tak by bylo vidět úplně všechno. Ta sukně byla neskutečně krátká, takže se samozřemě musela podle toho chovat. Ale to je snad samozřejmé, že v krátké sukni se neohýbá, ale sedá na "bobek".

Záleží i na věku maminky - jestli měla kluky ve 20 nebo i dřív, tak proč by se teď měla vzdávat minisukní, má taky právo užívat si života, cítit se sexy, s dětmi přece nic nekončí. Ale i v pozdějím věku, dokud je postava ok, ať nosí minisukně...potom nastanou i časy kdy už si tu radost neudělá, teď je nejlepší doba.

Chlop
Jo jasně, jsem to napsala blbě, jasně že se nebude ohýbat tak aby jí ta sukně lezla, ale znám i takové co mají sukni a nemohou udělat skoro ani krok aby jim nebily vidět už kalhotky a nebo se ohýbají a je jim to jedno že je jim vidět až někam

Chlop
Jééé jsem to přelítla očima a až teď zjistila že diskuzi založil muž To je hezké

V tom případě by mě spíš zajímal právě ten názor chlapa ale podle prvního příspěvku bych řekla, že je veskrze pozitivní

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ellodin
Jsem jen chlap takže netuším jak to, ale co kolem mě prošla, tak se ta sukně ani nehla, opravdu nahoru nelezla. A chovala a pohybovala se přirozeně, evidentně byla na takové oblečení a obutí zvyklá. Možná i na čumící muže.

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hanuliska
Ano velmi pozitivní. Rozhodně nemíním s maminkou nic mít, ani jí jakkoliv obtěžovat. Každopádně jsem se rád ohlédl a kus dne měl dobrou náladu.

Chlop
Jo tak za takovou maminkou bych se ohlédla i já, ale mě by to náladu nezvýšilo Ale jak píšeš jestli byla hodně štíhlounká tak ani neměla po čem lézt, když není vypouklí zadeček tak se ani kraťoulinká sukně nehne. To se většinou děje na bujném pozadí

Cituji Chlop: Co si myslíte o takto krátkých sukních, nosíte je? Hodí se i pro maminky?

Pokud se v takovém oblečení cítí dobře a vypadá dobře a mladistvě, tak proč ne. Já v patnácti, šestnácti taky nosila takové mikromini, nedávno jsem se koukala na fotky ze střední a nestačila jsem se divit. Teď už vzhledem k věku takové délky nosím jen v parném létě k žabkám do parku s dětma nebo při cestě hotel-pláž, prostě myslím, že ke mně už se mini+podpadky nehodí (i když na svůj věk nevypadám).
A ohledně toho vyhrnování záleží taky na střihu a materiálu, někdy se i do spodních lemůsukní všívají takové závažíčka.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

patřím k těm, co už při délce tak deset cm nad kolena se bojí sehnout takže oné mamice částečně držím palce, částečně závidím, a částečně ji obdivuji za statečnost

mini nesluší každé ženě, ale když ano, proč ne ? i když žena po třicítce už začíná v hodne minimini vypadat zvláštně nepatřičně myslím...jsou i delší mini

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jo, jo, vypadá to výborně, pokud je na to zvyklá a umí se v tom pohybovat

myslím, že věk v tom vůbec nehraje roli, jak se tak koukám kolem sebe, tak i když mi bylo třicet už loni, nohy mám daleko lepší než spousta dvacítek, možná lepší než jsem je měla ve dvaceti, tak proč ne?

Cituji imoen: i když žena po třicítce už začíná v hodne minimini vypadat zvláštně nepatřičně myslím...jsou i delší mini

Já obdivuju odvahu těch "starších paní, slečen". I kdybych měla pěkné nožky, tak bych ji neměla, připadala bych si trošku jako mutton dressed up as lamb

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené