Ahoj ženy.
Zajmalo mě,jaký máte na to pohled?Opravdu v dnešní době musí člověk držet hubu a krok? I když ví,že má pravdu? Já jsem na to totiž už ve 3 zaměstnáních naletěla a skončilo to výpovědí. Musím se naučit vše odkývat a nechat si to v sobě... Jinak bych za chvíli byla bez práce pořád.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bohužel mi přijde, že to tak, chceš li práci, nechat si **** na hlavu se asi nevyhneš. Aspoň mi to tak přijde.

Popiš situace - o co šlo? To je dost důležité.
S tím tvrzením rozhodně nesouhlasím, já pořád do všeho šťourám a nikdo mě nevyhazuje, spíš naopak

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lazy Jane: S tím tvrzením rozhodně nesouhlasím

Já také ne. V současné práci bych se mohla klidně pověsit na lustr a nikdo by mi nic neřekl Ale v každé práci to je jinak, je to hlavně o lidech

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To mě překvapuje, já to tak v práci rozhodně nemám, právě naopak, otvírám si hubu někdy asi až příliš (tak nějak to odpovídá mojí nátuře), a šéf s tím rozhodně problém nemá, naopak, vždy nás povzbuzuje k tomu, ať za ním "přijdeme když se nám něco nelíbí, jelikož on s námi u stolu nesedává a tak nemůže o všech problémech vědět..."
V práci kde bych nemohla projevit svůj názor na cokoliv, bych nechtěla setrvávat. Mám to zkrátka v povaze, vždy se ozvat (a přesně proto jsem zamlada mívala tolik problémů s kantory na gymplu )

arrow
profile_image
aniiiishka
od 25. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jednou jsem řekla "NE" a už se to se mnou vezlo ted opět práci nemám

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Diczinka:
Podle toho jak si tu hubu otvíráš. To je dost podstatné. Jinak já osobně jsem problém neměla, spíš mi vadí lidi, kteří jen koukají a nic neřeknou To mi pije krev.

Nám taky říkali,že když se nám něco nelíbí tak to máme říct. Ale jakmile jsem to udělala tak byl oheň na střeše. Zkrátka mi chtěli strhnout peníze z výplaty a já nevěděla za co. Tak jsem se zeptala a to jsem neměla dělat. Sice mi odpověděli,ale načež mi vynadali,že se nemám co ptát a prostě to akceptovat,když mi to nařídí můj vedoucí. Mimochodem,můj vedoucí je slečna o dva roky mladší než já. Dej blbci funkci....
Když Já prostě neumím držet hubu,když se mi něco nezdá,hned to řeknu... a vždycky jsem na to doplatila.... tentokrát jsem se jí ještě omluvila,sice se mi ježili chlupy na prsou ale nemám náladu si shánět opět novou práci...

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Diczinka:
A co si třeba řekla v té druhé a třetí práci?

Reaguji na Elienka: Většinou to bylo něco ohledně mé práce... já nevim,třeba že se mi nevyhovuje nějaký styl práce.... že bych to pozměnila.... prostě že by to šlo dělat jinak a líp.... ale protože to byl můj nápad tak to bylo špatně... nevím.... nebo že sem dostala malou výplatu,když jsem měla mít větší.... tak jsem se hned ptala a bylo z toho hned hádka no....

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: Zkrátka mi chtěli strhnout peníze z výplaty a já nevěděla za co. Tak jsem se zeptala a to jsem neměla dělat. Sice mi odpověděli,ale načež mi vynadali,že se nemám co ptát a prostě to akceptovat,když mi to nařídí můj vedoucí.

A za to tě fakt vyhodili?

Reaguji na Elienka: No jasně.Opravdu! Většinou to zdůvodnili tím,že se jsem drzá A přitom málokdo dělal práci tak dobře jako já ( to řekli i oni )

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Diczinka: No jasně.Opravdu! Většinou to zdůvodnili tím,že se jsem drzá A přitom málokdo dělal práci tak dobře jako já ( to řekli i oni )

No teda pokud tě vyhodili ze tří firem, tak je možné, že drzá fakt jsi. Jinak nevím

Cituji LauraT: V práci kde bych nemohla projevit svůj názor na cokoliv, bych nechtěla setrvávat.

Cituji Elienka: spíš mi vadí lidi, kteří jen koukají a nic neřeknou


pod to se podepisuju.

Ono je taky ozvat se a ozvat se. Z mé zkušenosti mají nejvíc řečí lidi, co by právě měli držet pusu a rozhodně nedělají nejlíp z celého kolektivu. Taky záleží na způsobu, jakým se ozveš. Jenže to nikdo z nás tady neposoudí a podle jednostranného pohledu už vůbec ne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené