arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, koupila jsem si silonky za 500kč, navlékla jsem je na ruku a viděla jsem oko, táhlo se ještě tak 15 cm, takže silonky jsou na odpis. S reklamací to je passé,mám je ze zahraničí. Vím, že kdysi ještě existovala něco jako opravna punčochového zboží, nevíte jestli nějaká taková existuje v Olomouci? Hrozně mě to mrzí, silonky za 500kč budu muset vyhodit a to jsem je ještě neměla ani jednou na sobě

arrow
profile_image
BK17
od 8. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na rohu Palackého a Legionářské (vedle cestovní kanceláře; naproti přes silnici je SPEA) je opravna obuvi. Myslím, že mají na štítu napsáno, že opravují i punčochy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na BK17:

to vím, že tam je opravna obuvi a myslím i kabelek či čehosi. No zkusím se tam zeptat, moc děkuji za tip každopádně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na moninka-k:
Zkusit to tam můžeš, ale nejspíš na tebe budou koukat jako na exota. Bohužel, vedou to tam staré babky s přístupem před sto lety, ale sama bohužel nevím.

Pokud mám počínající oko na punčoše, zakápnu to klidně i na těle průhledným lakem a více nejede. Ale ještě jsem neslyšela, že by to šlo opravit komplet, aby punčocha byla jako nová.

Každopádně ti držím palce, samotnou by mě taková věc moc mrzela

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem tam a ta paní řekla že k ní za chvilku přijde známá a že ona to dělá, tak že se mi na to podívá. Nechala jsem to tam a příští týden ve čtvrtek si tam mám pro to přijít. Tak pak dám vědět, co s tím udělali sama jsem zvědavá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené