• zobrazeno 824
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 28.4.2010   Naposled upraveno: 28.4.2010 

Oranjito opalovací krémy do solária

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
0

Akce 

  neověřený prodejce
  CAT_LADY  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 6    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám dva opalovací krémy do solária. Oba 200ml.
  Čokoláda[/i]
  [i]ORANJITO: CHOCOLATO BRONZER s čokoládovou vůní.Obsahuje multiaktivní komplex Max.effect s vysokou koncentrací aktivních superbronzerů, hydratačních, zklidňujících a výživných látek, vitamínů, antioxidantů, přírodních extraktů a ušlechtilých olejů. Aktivní penetrační systém opálení déle uchová. Mléko se velice dobře roztírá a vstřebává, zajišťuje komplexní péči o pleť, zanechává sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti.
  Vhodné pro suchou a smíšenou pleť, pro dosažení atraktivního, bronzového opálení. Díky vysoké kvalitě jsou srovnatelné s několikanásobně dražšími výrobky. Obsahují extrakt z konopí, zelený čaj, koenzym Q10, panthenol, aloe vera, allantoin, kolagen, shea butter, vitamín A, C, E, shea butter, jojobový, avokádový, mandlový, kokosový a brazilský babassu olej, max.effect komplex.

  Bílý čaj[/i]
  [i]SUPERBRONZER OPALOVACÍ MLÉKO BÍLÝ ČAJ.Nová řada s jemnou, neutrální, unisex vůní bílého čaje pro dosažení bronzového, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Nová řada solární kosmetiky obsahuje nejúčinnější superbronzery, hydratační, zklidňující a výživné látky, vitamíny, přírodní extrakty a ušlechtilé oleje. Zajišťuje komplexní péči o pleť během i po opalování, zanechává na pleti sametově jemný, výživný a ochranný film, zabraňující vysychání a stárnutí pleti. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.

  Solární kosmetika Oranjito - profesionální solární kosmetika s přírodními extrakty a mezinárodním oceněním za nejlepší výrobek.

  Čokoládový je 1x použitý a Bílý čaj 2x. Bohužel ze zdravotních důvodů nemohu navštěvovat solárium, proto prodávám.
  Zakoupila jsem oba za 400kč nyní prodám za 250kč včetně poštovného.

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno