arrow
profile_image
princess15490
od 4. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímaly by mě zkušenosti nebo i názory co si o spolku Psí štěstí myslíte..
Včera jsem si s nimi psala ohledně jednoho pejska a jsem rozčarovaná z jejich jednání.

To, že mě vyslýchali mě ani tak netíží - je hezké, že se fakt zajímají o to, ke komu pejsek půjde. Ale ve zprávách mi přišlo, že na mě hodně tlačí, ať hned řeknu jo/ne, že mají hodně zájemců.
Když jsem řekla, že zájem mám tak se mi to snažili vymlouvat (resp. připravovali mě na vše co může pejsek zničit, že může plakat, proč si ho nemůžu vzít hned, ale až za týden atp). Když jsem jim řekla, že jsem na vše připravená, chtěli osobní údaje kvůli smlouvě (hlavně i číslo OP), no a jak jsem byla nadšená, že to klaplo, tak jsem jim to pochopitelně napsala..
Nakonec mě jako vhodného adoptivní "rodiče" nevybrali.
Mám špatný pocit z toho, že mají č. OP a nic z toho. Jsem na vážkách jestli to nejsou nějací podvodníci.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vše mi přijde v pořádku, to vyslýchání i to, že tě nakonec nevybrali - asi usoudili, že někdo jiný bude vhodnější. Tenhle přístup se mi naopak líbí, já na fb sleduji jiný spolek, který se stará o týraná a opuštěná zvířata a běžně se stává, že někdo slíbí, že se psa ujme, nebo si ho už dokonce vezme a pak jej z různých důvodů vrací - to je pro psa, který má za sebou nějaké trauma, stresující... Takže chápu, že jsou důkladní, očividně dělají vše pro to, aby se pes dostal do co nejlepších rukou.
Ale je pravda, že osobní údaje a číslo OP by neměli chtít, pokud to není definitivní. Snad to nebudou žádní darebáci a nezneužijí to.

arrow
profile_image
princess15490
od 4. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petulajz: Vše mi přijde v pořádku, to vyslýchání i to, že tě nakonec nevybrali - asi usoudili, že někdo jiný bude vhodnější.

určitě souhlasím.. jediné co se mi právě nelíbilo bylo to číslo OP.. právě že když už chtěli tohle (prý údaje na adopční smlouvu) tak jsem usoudila, že mám vyhráno. Tak jenom doufám, že to nebude nijak zneužito.

Nicméně, vše proběhlo ve vší slušnosti, nezlobím se na ně, necítím se ukřivděná.. je to jejich rozhodnutí, které respektuji Ono to ještě možná klapne. Důvod proč mě (prozatím) nevybrali byl, že si pejska můžu vzít až za týden a jelikož je hodně zájemců, tak dají přednost tomu, co si ho vezme dřív A jak víme, milion lidí naslibuje hory doly a pak si psíka stejně nevezmou

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji princess15490: Důvod proč mě (prozatím) nevybrali byl, že si pejska můžu vzít až za týden a jelikož je hodně zájemců, tak dají přednost tomu, co si ho vezme dřív

No, tak to teda není moc pádný důvod, teda chápu, že je asi tlačí čas a že jej třeba potřebují někomu dát co nejdříve, ale co když bys byla lepší adept, než ten dotyčný? No, snad mají dost rozumu a rozhodli se správně

arrow
profile_image
princess15490
od 4. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petulajz: Prozatím je pejsek v dočasce, takže chápu, že ho chtějí dát rychle domů než si u této rodinky zvykne, ale zase týden si myslím není zas tak dlouhá doba Nevím jestli je v tom třeba něco jiného, ale jako důvod mi bylo sděleno toto
Uvidíme no

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené