arrow
profile_image
novyclovek
od 15. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

plánuji koupi hodinek značky Emporio Armani. Trochu jsem pátral a zjistil, že u nás se cena hodinek pohybuje od 6 500 - 8 000 Kč, většinou ani nejsou dostupné. A tak jsem se koukal na Amazon, kde často nakupuji a tam jsem je našel na britském taky dražší, buď levnější, ale nedoručuje do ČR a nebo stejná cena jako u nás. Na amazon.de jsem je našel o něco levnější, asi kolem 6 000 Kč.
Dnes jsem se ale koukal na Ebay a tam jsem se nestačil divit, hodinky tam má jeden prodejce za cca 140 liber i s dopravou, což zhruba vychází na 5 000 Kč, prostě levnější. A teď přemýšlím, kde udělat nákup. S amazonem zkušenosti mám, ale Ebaye se trochu bojím, mohlo by se třeba jednat i o padělek.Koukal jsem se na prodejce a má 99,7% hodnocení, přes 3 tisíce pozitivních a asi 8 negativních.

Jedná se o hodinky http://www.ebay.co.uk/itm/New-EMPORIO-ARMANI-Mens- Gloss-White-2-Sub-Dial-Watch-AR0398-/181405017682? hash=item2a3c94e652. Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tímto prodejcem? Podle všeho by měly být nové a originální, ale přesto se bojím, abych za 5 000 Kč nekoupil nějaký fake, to už si radši připlatím.

arrow
profile_image
KatZak
od 3. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na ebay jsou velké postihy za padělky a z toho důvodu se tam již nevyskytují. Abych reagovala na MK hodinky - nikde není napsané, že jsou od Michaela, ale je tam designer style. Pak se to prodávat může, protože nikdo neřeší autenticitu.
Ale u hodinek od Armaniho v odkaze je jasně napsané, že jsou originál a je to Armani. Prodejce je z UK a hodnocení také jsou odpovídající. Opravdu bych se toho nebála a klidně si je objednala. Objednávám takhle spoustu věcí a skrze dohled ebaye a jeho postihy se opravdu nebojím. Pokud by byl problém, pak zkontaktuješ ebay a bude s Tebou spor řešit.
Navíc budeš-li platit přes PayPal, pak se čeká, až potvrdíš uvolnění peněz po převzetí zboží - zda je vše OK a podobně.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednoznačně - nešla bych do toho. Ebay je plný fejků, raději tu tisku připlať, ať máš jistotu, že s tebou někdo "nevyjebal"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené