arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Prosím vás, jednou jsem někoho slyšela (a už vůbec netuším kde ani koho) jak mluví o tom, že existují tetování podle osobnosti, resp. že příjdete za tím kdo tohle dělá (ani nevím jak jej nazvat, ale tatéři to nejsou) a ti podle toho jakou energii apod z vás cítí, namalují originání tetování které vyjadřuje vaši osobnost, ženskost apod.. Slyšeli jste o tom? Netušíte jak se tomu správně říká? Popřípadně jestli tohle funguje někde na ostravsku/opavsku? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, tak snad sama vis jaka jsi a co by o tobe vypovidalo a nemusis utracet za blbosti. a kdyz uz opravdu nevis zeptej se treba rodiny, pritele, kamaradu co te dobre znaji. Zase si vem ze tetovani neni na tyden a mit cely zivot neco co ti vycte z neceho a vidi te poprve? Nevim do toho bych nesla.

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

siera: Prosím tě, já se ptala kdo o tom slyšel a chtěla jsem znát přesné označení takového druhu tetování. Nepotřebuju přednášku o tom za co mám a nemám utrácet, zvlášť když to třeba ani nezjišťuji kvůli sobě

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě to zní spíše jako originální marketingový tah....

No, pokud tetují, tak to tatéři jsou neslyšela jsem o nikom, mdo by to takhle prezentoval, pak to zní trochucjako byznys...
Nicméně jsou samozřejmě tatéři, kteří s tipm pracují. Každý po jiném principu. Mám dva tatéry, ke kterým chodím bez toho, že bych měla návrh.
Jeden (kostek stekkos) pracuje hodně s tělesností, jde po vizuálu. S druhým (lukáš musa) si třeba několik hodin povídáš, tvoje osoba mu vede ruku (alespoň to tvrdí). Chce to naprostou otevřenost z obou stran, a stoprocentní důvěru v jeho práci. Ta tetování jsou nesmírně osobní, ale nedá se říci, že by to bylo vizuelně pohledné (teda, mě se to moje líbí a celkově patří k těm nejněžnějším, jaké podle mě kdy udělal). ale ano, vyjadřuje nějakým způsobem osobnost. Nicméně to jsou fakt dle mého velice experimentální metody práce a přístupu, které rozhodně nejsou pro každého.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na TerezVv:
No promiň , ale nějak si nedokážu představit tatéra který tě uvidí 1x v životě a ihned odhalí celou tvou osobnost a tvé nitro a bude tak kreativní . Mimochodem nikdo tě nevystihne a nebude znát lépe než ty sama .Nějak pořád nechápu diskuze typu chtěla bych si dát tetování, ale nevím co poraďte.
Tak buď máš představu a chceš ho tak si ho dáš ,nebo pokud nevíš co vlastně chceš tak si ho nedávej.

Cituji truksajda: Jeden (kostek stekkos) pracuje hodně s tělesností, jde po vizuálu.

To jak vypadáš , ale vůbec nemusí korespondovat s tvým nitrem, takže nechat rozhodovat cizího člověka jeho očima je holá pitomost.

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mikkýsek: Prosím tě, kde konkrétně píšu, že to tetování chci?

Cituji mikkýsek: takže nechat rozhodovat cizího člověka jeho očima je holá pitomost.

Teda netuším, kdes v tom vyčetla, že to rozhoduje podle toho, jak vypadá daný člověk ... vizuálem jsem myslela prací s tělesností, hru svalů a šlach... Ano, Kostek Stekkos nezobrazuje tvoje nitro (to možná je spíš u toho Lukáše Musila, i když i tam je to spekulativní). ŽÁDNÉ tetování nezobrazí tvoje nitro - leda symboliku, ze které si ale každý může vyčíst něco jiného. Význam a nitro tomu dává to, co tomu dáváš ty.

Přístupů, motivací i funkcí tetování jsou desítky, stovky, ne li tisíce (okej, funkcí je méně). Mám pocit, že dneska se propaguje něco, co je neméně trvanlivé - momentální záliba, trend, líbivost. Věc, kterou s ije člověk v ten daný moment jistý, ale která ho může velmi snadno přejít. Zůstává pouze funkce estetická a symbolická. Jenže to se časem mění. Ještě, že existují ty lasery.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na truksajda:
osobnost = nitro , je to sjednocení vrozeného a získaného ne vnější zdání vizuálno.

Cituji truksajda: vizuálem jsem myslela prací s tělesností, hru svalů a šlach... Ano, Kostek Stekkos nezobrazuje tvoje nitro (to možná je spíš u toho Lukáše Musila, i když i tam je to spekulativní).

Hra svalů , šlach a jiné vnější tělesnosti jak ty nazýváš nezobrazují tvoji osobnost , to si asi pleteš pojmy s dojmy. Tím myslím, že je absolutní pitomost , aby ti někdo vytvořil tetování na základě toho co uvádíš.

Cituji truksajda: momentální záliba, trend, líbivost. Věc, kterou s ije člověk v ten daný moment jistý, ale která ho může velmi snadno přejít. Zůstává pouze funkce estetická a symbolická. Jenže to se časem mění.

Přesně tak vše se časem mění a bohužel žádná symbolika tetování nezůstává. Tetování stále je a bude jen trend a snaha být něčím zajímavá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené