arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doporučte mi ortodoncii ve Frýdku-Místku, chystám se na rovnátka, a tak sbírám informace. Kde jste chodili a kolik Vás stála léčba fixníma rovnátkama. Nejlépe kolik stojí keramické fixní rovnátka.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

hlavně nedoporučuji paní chadimovou. Její přístup je naprosto otřesný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na MissSteamy:
Aha, tak pak už na výběr ani moc není že Ty jsi chodila nakonec na polikliniku? A kolik u nás ve městě vycházejí rovnátka? Zatím jsem si jen zjistila že na poliklinice budou brát až na podzim - zatím je plno.

arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já chodím už několik let (mnoho) k paní Potůčkové na poliklinice v Místku a mám zatím dobrou zkušenost. Přístup profesionální a takový normální, v pohodě. Sestřičku má taky dobrou. Nevím, jak stojí keramické,ale já měla fixní klasické na vrchních zubech a stály mě nejak okolo 4.000, když nepočítám občasné poplatky za výměnu drátku, nebo takové kravinky, ale to nebývalo často.
Teď čekám, až mi v květnu vytáhnou osmičky dole a půjdu na spodní rovnátka (já blbá předtím nechtěla, ale teď jsme došli k závěru, že to je nevyhnutelné) a ty mě budou stát tak zhruba 5.000, ale přesně nevím, je to odhadem, ani ona sama mi nedokázala říct přesnou sumu.
No a jak říkáš... je tam celkem plno a co si tak všímám, tak vždycky nabírají až na podzim nové pacienty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Paní Potůčková je moc milá, bohužel nedělá keramická rovnátka, takže jsem přešla k p.Chadimové. Paní doktorka je neskutečně nepříjemná, namyšlená a o sestřičkám raději ani nemluvím. Jinak já platila za horní čelist s keramickým rovnátkem 12 000, ale každá návštěva u ní vyjde tak cca na 800. Tak nerada tam chodím, ale co se dá dělat. Pokud se rozhoduješ jen mezi lékaři a chceš fixní, kovové tak běž k paní doktorce Potůčkové-nebudeš litovat.

arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak teda 12 000 a pak ještě za každou návštěvu 800?Za co, proboha? Co je na tom tak drahýho? Proč jsou keramické lepší?
Sice teda s keramickýma nemám zkušenost,ale aji ty kovové bych řekla, že jsou v poho. Mě teda vyhovovaly. Těch 12 tisíc ještě beru,ale pak při každé návštěvě dát 800, to ne, tyjo. Leda, že bych prachy tiskla. To si raději budu šetřit na protézu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Paní Potůčková nedělá keramické? to je zklamání, v práci jsem v kontaktu s lidma, tak proto jsem chtěla ty keramické, ať to nebije na první pohled do očí. 800 za každou návštěvu, tak to je síla. Nejprve to stejně budu konzultovat se svou zubařkou, tak se rozhodnu podle toho co mi řekne, ale děkuji za vaše postřehy a klidně ještě piště co vás napadne. A u nás jsem podle internetu našla pouze dvě ortodontistky je to tak?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Maudík: Proč jsou keramické lepší?

keramická jdou méně vidět

Cituji Maudík: Tak teda 12 000 a pak ještě za každou návštěvu 800?Za co, proboha?

12 000 za jedno patro
Je to dražší právě kvůli tomu, že je to estetičtější a tak proč na tom nevydělat že?
Platím především za bílý drátek, proto radím všem kdo by o keramických uvažoval, klidně si dejte drátek kovový, nikdo si toho nevšimne

Cituji comels: aní Potůčková nedělá keramické

bohužel nedělá jinak bych od ní neodešla ani za nic

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Potůčková letos vůbec nebere a neví jestli bude brát příští rok. Takže nezbývá než Chadimová, protože do Ostravy se mi nechce pořád dojíždět. Fakt je tak hrozná? a zuby se ti srovnaly tou její léčbou? Na keramických už netrvám, ale cena 12000 mi nepřijde tak hrozná. Náhodou kolik u Chadimové vychází kovové nevíš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené