arrow
profile_image
Michal K
od 7. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, už celkem dlouho přemýšlím nad operací předkusu. Mám předkus a jde to celkem dost vidět, a dost mi to vadí. Už jsem si o operaci přečetl hodně článků, ale nikde jsem nedohledal jak dlouho budu mimo provoz. Je mi 16 let takže operace by mě mohla čekat někdy za 2 roky a chodím do školy, tak bych nechtěl být třeba měsíc mimo. Nejlepší by bylo kdyby operace byla někdy o prázdninách, ale vím že jsou velké čekačky a moje přání by bylo asi nereálné. Jak jsem četl různé články, tak jsem zjistil, že v nemocnici strávím týden a pak další měsíc budu na mixované stravě. Ale zajímalo by mě, jestli třeba ten týden po operaci budu schopný jít do školy, nebo to bude pár týdnů trvat. A ještě jak je to s trháním osmiček? To bude jenom vytrhnutí zubu a hurá domů, nebo taky nějaké to spaní v nemocnici? Budu velmi rád za každou odpověď.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem měla jít taky na operaci, ale odmítla jsem to právě taky kvůli tomu, že bych musela být dlouho úplně off. což by mi hodně znesnadnilo život. Mi bylo řečeno, že týden v nemocnici a měsíc doma. Ty čelisti musí být pak zafixovaný k sobě gumičkama, takže po týdnu do školy bys opravdu asi jít neměl. Ale podle mě to má každej jinak, záleží na konkrétní vadě. Jinak s osmičkama se v nemocnici neleží, jen pokud by to bylo nějak extra komplikovaný. Manželovi vytrhli horní osmičky hned a spodní zvlášť, protože spodní čelist se hejbe a je tam delší doba hojení.

arrow
profile_image
Michal K
od 7. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Veroniko, děkuji moc za odpověď. Jestli je to opravdu, tak jak píšete, tak bych na to asi nešel, protože měsíc mimo bych fakt asi nedal. Jedině jestli by bylo možné operaci provést o prázdninách, ale to si nemyslím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené