Mám dlouhodobě velmi lámavé a křehke vlasy. Navíc jsou jemne a bez objemu. Vlasy barvím a žehlím, tak podle toho i vypadají. Rozhodla jsem se vyzkoušet keratinovou pěnu Azalea T.Q. Bála jsem se , aby vlasy neměla mastné a splihlé. Ale pěna přijemně překvapila. Vlasy zázrakem ožily, získaly na objemu už po prvním použití. Jaké zkušenosti máte vy? Jak často aplikovat? Nechci vlasy zatížit, aby nebyly mastné a splihlé. Myslíte, že vadí když budu použivat třeba jednou týdně?

arrow
profile_image
wierska
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zní to pěkně, taky jsem na to koukala...a recenze nejsou špatné...ja bych svoje vlasy, taky potřebovala nějak oživit,mám teď za sebou aplikaci brazilského keratinu, který mi vůbec nepomohl - vlasy mám stále kudrnaté a že by nějak se po něm více leskly to ani nahodou, spis ted pozoruji zvýcené padaní :-/...uvidim, jeste neco proctu a mozna vyzkousim

Tak já jsem s tou pěnou fakt spokojena. Po téměř kqždé masce mám vlasy splihlé a brzo mastné. Po pěně vůbec a jsou krásně nadýchané. Jen v návodu píšou, že se má prvni týden použivat každý den a to mám strach, aby se mi vlasy nezatížily.

A navíc nádherně voní po kokosu a vanilce

arrow
profile_image
pavlinapodubecka
od 9. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě super. Pro mé jemné vlasy bez objemu je to již nepostradatelný pomocník. Vůně je příjemná, ale při dlouhodobém používání mě již trochu nudí, ale kvůli volumizačnímu efektu ji používám stále.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené