Ahoj, můžete mi prosím poradit. Chtěla bych pro kamarády svého syna uspořádat nějakou malou oslavu narozenin (7 let), dětí bude 6 - 8. Největším přáním syna by byla oslava v Beckilandu na Zličíně, ale to v současné době není finančné únosné. K nám domů se bohužel všichni nevejdou. Tak přemýšlím, kde vlastně by to bylo nejlepší. Hlavně jde o prostor, aby tam děti měly co dělat, a aby to taky nestálo moc velký majlant.
Já vymyslela vzít je na bowling, některé bowling bary mají možnost upravit dráhy pro děti. Moje máma zase nad tím ohrnovala nos, že takhle malé děti se nehodí do bowling baru. přitom tam co jsem našla , zábavu by měly, mimo bowling tam je možnost si zahrát ping-pong, air-fotbal, klasický fotbálek apod.
Ale nic není ještě rozhodnuté, třeba mně někdo poradíte něco lepšího, nějaký dobrý nápad, kde narozeninovou oslavu uspořádat.
V podstatě jde o prostory a možnosti zábavy. Občerstvení jsem schopná a ochotná si zajistit sama.
Předem dkěuji za nápady a tipy.

Vloni jsem pozvala děti do cukrárny, (na Letné do Erhartovy), ale to nebylo úplně ono, neb tam je opravdu malý hrací koutek. Naštěstí bylo hezké počasí, že jsme pak raději šly ven na hřiště.

Reaguji na Monus: 330,-/dítě mi připadá teda docela dost. Vždyť ty děti stejně nic moc nesní, nám jde hlavně o tu hernu. A ani si tam nesmíš přinést vlastní dort to teda nevím proč, Díky, ale to asi neodpovídá přesně mým představám. :-/

arrow
profile_image
amri
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sartre: Ahojky, já řeším něco podobného. Malému bude 8let a také by si moc přál oslavu narozenin. V Beckilandu se mu moc líbí(oslavu tam měla jeho sestřenice), ale bylo to opravdu hodně drahé. Ani si nesmíš vzít svoje občerstvení atd. Takže u nás to také padlo. Několik jeho spolužáků už mělo narozeniny, tak pro inspiraci napíšu kde. Jeden doma, holčička měla oslavu v bazénu,další je měl v aquacentru v Letňanech atd. Dále nejsou špatná mateřská centra - např. Paleček,Ulita či Veverka. Ve Veverce byla poslední oslava narozenin jednoho synova spolužáka a nebylo to špatné. Mě to přišlo menší, ale cca 15 dětí se krásně zabavilo a i diskotéka byla. Já jsem uvažovala nad hradem zábavy v Palladiu - něco jako Backiland, ale ceny mírnější a můžeš mít vlastní dort. Nevýoda je placená zábava(hry),které děti loudí - volně jsou prolézačky atd.
Mě se nápad s Bowlingem líbí. Já zas uvažuji nad Pizzerii u divadla, kde je dětský koutek Čásek. Děti pizzu milují a nahoře je minigolf.
Tak držím palce ať to dobře dopadne.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

www.koalacafe.cz je super, ale řekla bych, že pro menší děti.

Co udělat oslavu v Mc´donaldu? Dělali jsme tam oslavu 10ti leté dceři přítele a dětem se to moc líbilo, všichni dostali happy meal, byl dort, malovalo se na obličeje, sami si natočily zmrzlinu, šly na "exkurzi" do mrazáků, byl tam klaun, dětem se celou dobu věnovala hosteska a nebylo to tolik drahé.

Cituji amri: aquacentru v Letňanech

Zvážila jsem spoustu možností, bazén byla jedna z nich, ale to jsem zavrhla. do plavek se nikomu z maminek nebude chtít.

Cituji amri: nejsou špatná mateřská centra

U nás na Letné také jedno je, ale co si vzpomínám, ty hračky a hry tam byly spíš pro menší děti. Zvát klauna, jako to měla jedna holčička ze školy, já tuhle zábavu zrovna moc nemusím, ten klaun tenkrát byl fakt trapný. Ale také jsem to zvažovala. Asi se zajedu podívat osobně do těch MC, co jsi mi napsala. ta Ulita je docela známé centrum. A Veverka z fotek také nevypadá špatně. to Letenské mi přišlo takové , no, nechci se jich nijak dotknout, chápu, že sehnat peníze není jednoduché, ale tenkrát mi to přišlo takové zašlé.

Cituji amri: hradem zábavy v Palladiu

Včera jsem se zrovna dívala na jejich stránky. Budu muset osobně tam zajít. Chci to vidět na vlastní oči.Zase by jsme to měli kousek od místa, kde bydlíme. Jezdit někam až na druhou stranu Prahy se nikomu moc nechce.

Cituji amri: nápad s Bowlingem líbí

Jeidné, co je proti tomu, že se tam kouří. V hodinách, ve kterých mi tam budeme, tam asi nikdo moc jiný nebude, ale stejně když se tam vejde, je to tam cítit trochu kouřem. :-/ A to mě hrozně štve, jedna holčička, co je pozvaná, je astmatik, tak nevím, jestli by jí to tam nevadilo.

Cituji Malajka: udělat oslavu v Mc´donaldu

Mc Donald je na druhém místě za tím bowlingem. Já proti němu nic nemám, občas tam zajdeme. Ale říkám si, že je to takové docela kontroverzní, a že třeba některé z těch maminek se to nemusí líbit.
A ve kterém McD jste byli? Já jsem uvažovala nad Vodičkovou, od nás tam jede přímo tramvaj, je tam i dětský koutek.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sartre: A ve kterém McD jste byli

Byli jsme na Budějovické. Měli jsme celý spodek pro sebe, taky tam je dětský koutek. Já taky nejsem zastáncem McD, ale co si budem povídat, děti to milují a ostatní maminky snad přežijí, že si jejich dítko dá jednou za rok Mc. A vzhledem k ceně to měli moc hezky připravený a pěkný program.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když jsem četla nadpis, jako první mě zrovna Beckiland napadl. A co třeba oslavu v Aquapalace? http://www.aquapalace.cz/detske-narozeniny

Nakonec jsme oslavu udělali v bowling baru. Dětem se to moc líbilo, opravdu se bavily a užily si to. Vydržely hrát bowling skoro dvě hodiny. Pak si zahrály fotbálek, k večeři jsem objednala pizzu, všichni byli spokojení.

arrow
profile_image
AnickaMala
od 3. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No mě teda ten beckieland i ten aquapark přijde takový ohraný a už ne ani tolik zajímavý. zvlášť, když tam jsou i ostatní děti a nemůžeme tedy mít na dětskou oslavu jisté soukromý... Osobně máme velice dobrou zkuešnost s tímto http://poradani-oslav.cz/detska-oslava-narozenin Program byl pro děti velice pestrý a zajímavý a přitom měl rozumnou délku. Navíc jsme si mohli vybrat, kde dětskou oslavu chceme uspořádat Jediná nevýhoda byla ta, že pak takovouhle oslavu chtěli děti pořád, což si nemůžeme dovolit. Jednou za rok, či dva to však lze

arrow
profile_image
Atlantis
od 8. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

můj typ na narozeninovou oslavu: http://atlantiscenter.cz/narozeninove-party.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené