arrow
profile_image
erdeco
od 11. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na internetu jsem našla hodně článků o domácím odstraňování znamének jablečným octem. Články jsou v angličtině. Na youtube je k tomu hodně videí.
http://www.earthclinic.com/cures/moles.html

Zkoušeli jste někdo? Já zkusila odstranit jedno ploché znaménko na ruce. Mám od narození hodně znamének. Dělala jsem to podle návodu - na noc jsem dala na znaménko vatičku namočenou v jablečném octě, okolí namazala krémem, aby nedošlo k popápení, a přelepila náplastí. Ráno sundala. Trvalo to asi týden a znaménko se spálilo, zčernalo, udělal se stroupek, a potom odpadlo. Zůstal po něm červený flíček. Uvidím, jestli zmizí. Četla jsem, že flíček zůstává často i po laseru. Dokonce v jednom článku jeden lékař říkal, že způsob tohoto odstraňování je podobný laseru, že znaménko se prostě spálí na stroupek.

arrow
Neprodává v Bazaru

7

To zní děsivě Rozhodně bych to nedělala.

arrow
profile_image
erdeco
od 11. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma:

Proč děsivě? Vůbec to není děsivé. Je to podobný princip, jako když se odstraňuje bradavice česnekem nebo octem. Vůbec to nebolí a není to ani nebezpečné. Odstraňovala jsem běžné znaménko, ne nějaké vystouplé nebo měnící tvar. To znaménko se potom vyloupne podobně jako bradavice.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si nechala z obličeje odstranit několik znamének a žádné fleky, změny pigmentace nebo jizvy nemám. Kamarádka má po laseru bílé jizvy, protože šla brzy do solárka ... Některé znaménko ale může narůst zpátky, mě se to bohužel stalo.

O odstraňování bradavic česnekem jsem slyšela od kamarádky, zkoušela to a prý to funguje bezvadně.

Spíš by mě zajímalo, jak se zbavit takového výrůstku v barvě kůže, teď si nevzpomenu, jak se jmenuje, je to takový plochý váček. Kožní lékařka babičce řekla, že si to může normálně ustřihnout nůžkami, ale na to se zrovna necítím a na podvázání nití je to malé.

Reaguji na Starry_girl: ty vystouplý v barvě kůže taky laserem. Nechala jsem si jich odstranit už hodně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené