arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
toto téma zakládá důvodu, že neustále hledám něco, co by mi pomohlo vyleštit a nějak udržet nerez v kuchyni, klasická fixinela, pullirapid super na vodní kámen a na občasné udržení dřezu, ale nerez na troubě, ledničce mi prostě dobře nevyleští a u dřezu mám pocit, že ho začíná tak trošku ničit, tak se snažím s ní šetřit. Co se osvědčilo Vám?

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuji tento
http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/hg-specialni-cistic e-a-prostredky-221:1:4/hg-cistic-rychly-lesk-na-ne rezovy-kov-125-ml-2368.html

je to takový olejíček, který vše krásně vyleští a vyčistí. Stačí ho opravdu málo. Kupuji ho v Hornbachu. Všechny přípravky od HG mohu doporučit.

Já nedám dopustit na vše od Dedry, nerez v kuchyni mám krásně lesklý a bez usazenin při používání FOODOO spray. Je to takový univerzální prostředek, jedním tahem udělá krásně naleštěnou i sklokeramickou varnou desku, nábytek apod. A nádherně voní (mango).

http://www.dedra.cz/cz/produkty/drogerie-a-kosmeti ka/domov/kuchyne/

arrow
profile_image
niicole mojeid
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na vydrhnutí třeba fleků od vodního kamena a horší, to nevím, ale máme doma myčku z nerezu, na tom se strašně drží otisky ... Koupila jsem si CIF na nerez a teď vždycky jenom špíchnu, setřu mokrým hadrem a nezůstávají fleky ani otisky... To by možná mohlo být dobré na ledničku

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

55

Máme nerez hrnce, které po umytí vyleštím takovým tím citrónkem do čaje. Přeleštím tím i kávovar, konvici, mikrovlnku... prostě všechno nerez. Krom dřezu. Na ten jsem ještě citrónek nezkoušela.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se osvědčil Cif na nerez

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené