arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, mám problém s otékáním lýtek. Všimla jsem si toho teď, když nosím kozačky. Jsou to moje první boty na podpatku, tak mě napadlo, že to může být z toho, že na to noha není zvyklá, ale nevím. Nemám žádné zdravotní problémy, je mi 17 let, ale beru HA, nevím, jestli to může mít souvislost. Ráno si boty nazuji, jdu v nich jen krátce, ve škole si je zuji a obuji je zas až třeba v jednu hodinu a to už mám někdy opravdu problém se do bot dostat. Nosím v kozačkách zastrčené kalhoty, ráno mám lýtka tak úzká, že do kozaček kromě nich a kalhot strčím třeba ještě i ruku, ale kolem té jedné mi kolikrát kozačky ani nedopnu nahoru, až po chvíli. Máte také takové problémy? Budu ráda za rady. Díky

Myslím, že tímhle trpí téměř každá z nás. Já ráno taky lehce vklouznu do bot a odpoledne jsou nohy mírně nateklé.
Hlídej si pitný režim, protože natékání lýtek ve většině případů způsobuje nedostatečná funkce ledvin a lymfatického systému. Takže radím pít, pít a zase pít - vodu, neslazené čaje a podobně.
Také sezení tzv. noha přes nohu není vhodné, tak si to hlídej.
Samozřejmě, pokud by jsi při otocích měla pocit těžkých nohou, mohlo by se jednat o cévní problém, ale to se tě zřejmě netýká.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené