arrow
profile_image
eileenka
od 17. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, vím, že vzhledem k četnosti mých příspěvků to vypadá, jako kdybych si zdejší forum spletla s deníčkem...Asi jsem opravdu mimořádně hysterický člověk, který neměl na plastiku nikdy chodit...Jak vám bylo těsně po sundání sádry? Já sama nevim. Mám z toho právě teď smíšené pocity a nevim, zda bych do toho šla znovu. Chtěla jsem ho hlavně zkrátit...Doktor mi ho opravdu zkrátil, na fotkách vypadá rozhodně líp než předtím, ale bohužel i hodně zúžil. Jak byl nos pod sádrou, tak otoky úplně splaskly, ale špička zůstala pořád oteklá, což v kombinaci s hodně úzkým nosem nedělá moc dobrotu. Nechci hanit doktora, myslím, že udělal fakt dobrou práci...Ta špička mě ale trápí, protože především ta mi vadila na původním nose..Vím, že už se to tady určitě řešilo, přesto se musím zeptat - za jak dlouho (pokud vůbec) ta špička odtekla? A hlavně - jak moc? Splaskla vám k vysněnému tvaru nebo už hodně málo?

Můžeš dát fotku? Mojí mámě řekl dr. Ze výsledek je vidět až po pul až roce. Nevím, jak dlouho jsi ty, ale asi plasis brzy, a co ti na to řekl tvůj dr?

arrow
profile_image
eileenka
od 17. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem teprv 15. den po operaci, pořád mám takovou velkou bambuli...Ale jinak mi myslím udělal ten nos moc pěkný, na vše krom bambule jsem si už zvykla...Na doktora jsem měla milion připravených otázek a viděla se jen celkem letmo v zrcadle, zeptám se ho na další kontrole v lednu..No, uvidíme, jak to bude dál...Fotky mám jen na mobilu, ale neumim dát na pc. Navíc si je do profilu moc dávat nechci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené