Ahoj kočky,

před chvilkou jsem se pěkně namíchla při jedné diskuzi a sice, když slečna tvrdila, že jí příjde zcela správné v drogerii, když si kupuje řasenku, jí předtím otevřít a prohlídnout, aby prý "nekupovala zajíce v pytli". Když se jí líbí, vezme si jí, když ne, vrátí jí... Co vy, taky otevíráte v drogerii řasenky s tím, že vám to příjde zcela normální?

bohužel vzhedem k praxi ostatních je to asi nutnost, protože se mi nechce až doma zjistit, že je úplně vyschlá..:/ taky mě to ale dost štve, naštěstí mám oblíbenou řasenku od Oriflamu, tam nic nehrozí..

Cituji petraparis: Co vy, taky otevíráte v drogerii řasenky s tím, že vám to příjde zcela normální?

Neeee
Když si kupuju řasenku v drogérii, tak si beru zezadu a doufám, že ji přede mnou nikdo neotevřel
Jinak kupuju v parfumerii.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přesně z tohodle důvodu si nekupuju řasenky v drogériích... bojím se, že budou vyschlý. Takže buď kupuju jen ty, který jsou zatavený, nebo na internetu. Rozhodně neotevírám.

arrow
profile_image
Elllin
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řasenku otvírám jen když je to TESTER, jinak samozřejmě ne.

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Otevírám, jen pokud je to tester, ale většinou tam stejně bývají vystavené kartáčky. Jinak se snažím kupovat pouze zatavené řasenky nebo ty co jsou až odněkud zezadu.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vzhledem k tomu, že je otvírají skoro všechny, tak sáhnu po té vzadu a kouknu se jestli není vyschlá a beru ji. Většina řasenek není bohužel zatavená a mohli by mít v drogeriích testry, ať to ty holky neotvírají.

Cituji petla93: Hlavně většina řasenek je ještě v obalech, pokud vím..

Právě že ne a podle mě je to teda velká škoda.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

neotvírám, ani by mě to nenapadlo.....většinou si stejně kupuju tu samou, takže vím. Kromě toho, od toho jsou tam testery

arrow
profile_image
Lorien
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tadyk toto téma tu kdysik bylo se mi zdá... že se to tu cca rok zpátky řešilo..
jinak já neotvírám řasenky, vezmu oblíbenou a jdu, jenže ted jsem byla v rossmannovi pro novou řasenku, hodím od košíku, jdu k pokladně a řasenka má černou barvu na bocích od víka (někdo otevřel a jak zavřel, netrevil se do otvoru nejspíše) tak jdu pro novou, vezmu jí ze zadu, podívám se, řasenka otevřená a nezakroucená pořádně takže luxus, vykašlala jsem se na to a šla do DMka, než se prohrabovat, která je a není vyschlá...(tam jsem narazila hnedka v zadu taky na takový kousek, co měl černou barvu po víčku...ale to už jsem kašlala) vzala jednu z prostředka, otevřela, dobrá ok, beru a šla jsem..........

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je to tester nebo notně ojetý kus, tak otevřu, jinak ne. Beru si řasenky ze zadních řad a doufám jak už holky psaly, že bude nová. Zatím jsem nikdy nekoupila špatný nebo vyschlý kousek.

Cituji Lorien: tadyk toto téma tu kdysik bylo se mi zdá... že se to tu cca rok zpátky řešilo..

Pokud tady už bylo, tak se moc omlouvám, hledala jsem, ale bohužel nenašla

arrow
profile_image
JeansG mojeid
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Cituji petraparis: Cituji petla93: Hlavně většina řasenek je ještě v obalech, pokud vím..

Právě že ne a podle mě je to teda velká škoda.

Přesně tak. Zatavené většinou, bohužel, nejsou. Mě pak může urvat, když si vemu Max Factorku za čtyři stovky a zjistím, že je způlky vyschlá a žmolkuje a ještě je problém ji vyměnit, protože když si vemu jinou (taky beru ty ze zadních řas), je to to samé...a ještě mi prodavačka tvrdí, že je ok, zkusí ji na ruce a že ´hele, barví´...ale to je tak vše, protože mimo jiné hrudkuje a neudělá objem ani délku... Přitom vím moc dobře, jak ta řasenka při otevření má vypadat, když ji používám už několik let, že. Holt asi nezbývá, než si je kupovat jen tam, kde je mají za pultem za sklem...

moc často řasenku nekupuju, většinou už mám svoje dvě oblíbené, ale je pravda, že ne vždy ji asi otevřu, jednou jsem chtěla koupit jinou, otevřela jsem ji a bylo vidět, že je vyschlá, to se asi stává, kdo ví jak dlouho je mají na prodejně

Je to celkem postavené na hlavu. Správně by se měla vyhazovat asi po 6 měsících od otevření, ale to by člověk musel vyhodit kolikrát hned, co jí koupí. Řešením by bylo, kdyby se prodávaly jen zatavené a měly tam pokaždé tester. Jenže u většiny řasenek to nikdo neřeší. A zpravidla hlavně ty dražší bývají nezatavené. Ale tento problém nebývá jen u řasenek, bohužel. O světlu na těch stojanech ani nemluvím, to je také kapitola sama pro sebe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené