Bohužel nemůžu nikde najít podobné příspěvky. Ráda bych znala váš názor, nejlépe uvítám ten od nějaké kosmetičky.
Včera jsem si nechala naaplikovat Diamond Lashes ve stylu glamour, kočičí oči. Mám od dětství problém, že špatně dovírám jedno oko, takže mě kosmetička upozornila, že výpary z lepidla se mi do něj mohou dostat snadněji a na pár dní jej podráždit (způsobit začervenání oka). Včera večer jsem začala mít právě v tomto oku nepříjemný pocit jakoby cizího tělesa, nakonec jsem zjistila, že se mi jedna řasa u kořínku trošku odchlípla a právě ta mě mohla škrábat. Odstranila jsem jí, je to lepší, ale i tak pocitově toto oko není ok jako to druhé (to je bez problému, o řasách absolutně nevím!). Dnes ráno jsem měla u tohoto oka jemný otok - u spodního víčka, opravdu malinko, zato citlivý na dotek. A když jsem odchlípla víčko, zjistila jsem, že celou část, kterou zakrývá mám zčervenalou a nyní po cca 7h odstupu už mi popraskaly viditelně další žilky (Viz foto). Místy mám pocit nějakého cizího tělesa v oku v kombinaci s těžkým víčkem (předpokládá, že řasy jsou nějaká zátěž...). Přijde vám to jako adekvátní reakce (to pár dní počkat) nebo si mám raději nechat řasy sundat? Chtěla jsem je jen na dovolenou a poté je nechat volně vypadat... Každopádně se chci zítra preventivně objednat na oční, ale bůh ví, kdy mě vezmou.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Zkoušela sis nakapat oční kapky? Třeba by zmírnily tu podrážděnost a bylo by to v pořádku. Jinak takhle popraskané žilky mívám i normálně (z bazénu, z alergie, ze zářivek...), takže mě osobně to nepřijde jako nějaká extrémní reakce, spíš jako podráždění, které by mělo postupně odeznít - s pomocí těch kapek třeba.
Ale já osobně jsem po prodloužení řas žádnou takovou reakci neměla. Snad tvá kosmetička použila kvalitní lepidlo :-/.

Kapu Visinem, ale zatím jen 2x. Prý se to 48h po aplikaci nemá...
Byla jsem u ní prvně, certifikovaná je, hygienu dodržuje, ale mě v tom levém oku vadí i kontaktní čočka. Jsem holt divná :-/. Hlavně jakmile jde o oči, tak jsem cíťa - nejsou nehty atd.

Cituji Sierral: Mám od dětství problém, že špatně dovírám jedno oko, takže mě kosmetička upozornila, že výpary z lepidla se mi do něj mohou dostat snadněji a na pár dní jej podráždit (způsobit začervenání oka).

Tak kosmetička tě varovala. Sama říkáš, že máš to oko citlivé. Takže se to dalo čekat. Bylo to teprv včera, tak bych ještě nějaký ten den počkala.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

řasy máš udělané krásně, byla by škoda je sundavat. Nech oko pár dní odpočinout, na podráždění mi osobně nejlépe zabírá ledová voda než nějaké kapky.Oko máš asi podrážděné z toho lepidla, pokud to tak čtu, asi se ti tam opravdu dostaly ty výpary. Za pár dní se zklidní. Když se mi do oka dostal sprchový gel, taky mně to pálilo a popraskaly mi žilky jako tobě, ale ledová voda zabrala na pálení a za dva dny bylo vše ok.No a samozřejmně se nemaluj.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak jak to dopadlo?

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj byla jsem si udělat řasy a sice je to pěkný, ale věčně mi na jednom oku vadí, jakoby jak ztěžkly tak mi padaj uvnitř docela k oku a někdy mi to dělá zle. Musim si je během dne česat kartáčkem nahoru. Už se těším až mi opadaj. Máme je tak 3 - 4 týdny a pořád drží, upadlo jen pár. Poslední týden navíc když se ráno probudím mám i trochu oteklý horní víčka. Kdybyste někdo věděli čím by šly šetrně sundat tak děkuji za tip.

arrow
profile_image
lady.lucianna
od 13. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

hele, to je v pohodě.. já když jsem si je nechala poprvé udělat, pálely mě týden oči a měla jsem popraskané žilky.. neřešila jsem to a ted už je to ok .. a mluvila jsem s holkama, co je mají a měly stejný problém a ted jsou v poho..

arrow
profile_image
lady.lucianna
od 13. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Amy23: něčím na bázi oleje..

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, hledala jsem diskuzi na tohle téma, až jsem narazila na Tvoji. Mám ten samý problém, řasy jsem si nechala udělat v červenci 2013 a nikdy jsem oči zarudlé neměla. Až teď po dvou posledních doplnění mám pokaždé úplně červené podrážděné oči - jako ty na fotce. Nevím čím to je, že mám ty oči najednou celý oteklý a červený, když už mám řasy tak dlouho a nikdy problém nebyl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené