arrow
Neprodává v Bazaru

No taky je mám ještě zalepený,ale mažu je od začátku nějakou spec. jodovou mastí - na zatažení a proti zánětu,ale všimla jsem si včera,že jizva na pravém prsu nebude úplně v rýze, je vylezlá trochu už na prso,asi jak to sedá, takže asi vykoupím celou lékárnu,aby celá jizva úplně zmizla.... ani nevím, jak dlouho je mám mít překrytý náplastí, takže to mažu jen čistě na tu jizvu a pak opět přelepím náplastí.

arrow
profile_image
kakačka
od 26. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Milkaway: čau, ty jo ten svět je malej co? no hele já jsem na nervy z těch obvazů jako, představa že ještě týden a když mi je rozbalil tak jsou hranatý, jak jsou zmáčknutý

arrow
Neprodává v Bazaru

jsem skoro 14 dní po a pořád mě dost bolí pod levým prsem v místě jizvy, pravé se hojí dobře,ale to levé zlobí.na dotek hodně citlivé a včera se mi to zdálo i malinko červenější, taky když se předkloním, tak to hodně cítím. dokonce se mi zdá na pohmat,že tam cítím nějakou nerovnost nebo bouličku nebo tak něco.nemáte s tím někdo zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hiberni: Mě se pravé prso hodně dlouho hojilo.Bylo ráno nateklé a červené a bolavé.Během dne se to srovnalo.Až po roce o nich nevím a viděla jsem i to,že se konečně nemění.Pravé prso bylo dokonce dlouho výš a větší.Chce to čas.

Ahoj holky...mám dotaz. Jsem 2 tydny po operaci a otoky iiz opadly z te největší části. U pravého prsa ale při prudším pohybu cítím jakoby přeskočení toho implantátu nebo nevím jak to popsat. Nemate někdo zkušenost ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luca_1985: Ještě jsi se s nima nezžila,tak vnímáš každý jejich pohyb.Je to normální neboj,jak se opouzdří tak o nich nebudeš vědět kočko

Tamčo jsi naše zlatíčko ještě že Te tu máme. Děkuji,ulevilo se mi

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky díky za podporu, tamča je náš mudr..) dokonce jsem o našem servru vyprávěla i mudrovi, docela nechápal a hlavně když jsem mu řekla,že se tady i fotíme a tak všechno, ten byl z toho trochu vedle, asi nemá tolik času a nechodí sem....
jinak doufám, že se z toho mojeho bolavýho nevyklube nějakej zánět, ono mě nebolí to prso celý,ale jen opravdu v místě tý jizvy, jinak prso na pohmat je nebolestivý, jen to místo dole je teda cítit a je to dost nepříjemný, chjo... mažu to pořád tou desinfekční jodovou mastí, pokud to nepřejde,asi navštívím mudra, dávám tomu tak týden-dva.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luca_1985: No já když si vzpomenu na sebe,tak váš tady chápu.Já jsem sem začala chodit až po roce od opky a nemohla kolikrát ani spat co mě všechno lítalo hlavou, jestli to je normální nebo ne.Je super,že si tady můžeme radit.
Reaguji na Hiberni: Za zeptání u doktora nic nedáš,radši zavčas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luca_1985: no mě taky imploš všelijak poskakoval a v prsu mě jakoby vrzalo a skřípalo, hlavně v noci jsem to vnímala, a včera jsem se natahovala do kopírky pro list a bolest jak prasátko.....ale už to přešlo,asi se imploše už trochu usadily - opouzdřely.
no nevím s tím pooperačním klidem je to asi fakt důležitý,ale sotva se mi po op udělalo trochu líp,tak já hned hurá na nohy a něco dělat.

Reaguji na Hiberni:

Já to mám také jsme pomalu stejne od operace a bolest mne trápí nejvíc v oblasti jizev a bradavky ty mám extrémně citlivé už i na podprsenku.

arrow
Neprodává v Bazaru

tamčo a nevíš, jak dlouho se nechávají náplasti? jizvu mám zataženou, dělají se stroupky, mělo by se to už mazat něčím na zhojení.

Já už také naprosto funguju jen nezvedam nic těžkého tak snad si tim nic nepohnojim.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luca_1985: no já mám od začátku problém s tím levým prsem, cítila jsem to hned po opce, je taky pořád větší, takže to asi se vším souvisí.taky na ty kozeny čučím do zrcadla ale nepříjdou mi, že by nějak extrémně měnily,jak některé holky píšou.já jsem neměla vůbec ty obrysy nahoře,tak možná proto.

Reaguji na Hiberni:
Je to s holkama boj už aby se usadily a bylo vše ok jinak mi už snad hrábne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené