arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo se vám někdy, že jste změnili názor na kluka i díky tomu, s kým chodil před vámi? Třeba že když jste se seznámili s jeho krásnou dokonalou ex, se kterou se on rozešel, stoupl ve vašich očích a začal vás víc zajímat? Myšlenky jako "když má na někoho takovýho, tak na něm asi přeci jenom něco bude..?" Nebo třeba že vám lichotila představa, že o vás stojí a přitom předtím chodil s modelkou..?
Moje kamarádka si takhle začala s jedním klukem i kvůli tomu, že chodil s několika pěknejma zajímavejma holkama, který navíc nechal on.. Nebyl to samozřejmě hlavní důvod, ale prostě jí lichotila ta představa, že o ni stojí.. Problém je, že i když jim to moc neklape, nechce se s ním rozejít, aby se nezařadila mezi jeho sbírku ex.. Prostě má pocit, že takhle má oproti těm pěknejm zajímavejm holkám navrch, protože na rozdíl od nich jí ten kluk pořád chce A protože je ten kluk docela frajer, tak jí to prostě celý zvedá sebevědomí, chlubí se, že s ním chodí (a přitom je to z její strany hlavně komedie pro ostatní, aby jí záviděli, že "ona má na někoho takovýho"..).

arrow
profile_image
zabrzdena
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj asi každému by lichotilo kdyby o něj měl zájem někdo kdo se počítá do jakoby "lepších kruhů". Ale asi bych takovýho chlapa do života nechtěla. Bála bych se že bude pořád srovnávat, pokukovat po jiných a nakonec ho stejně klofne za pár let mladší. Pochybuju že by na něm bylo něco lepšího než na chlapovi kterej chodil s obyčejnou holkou, spíš naopak. Je to jen povrchní. Raději bych se chlubila s chlapem kterej něco umí, je hodnej atp než s chlapem, kterej měl přede mnou armádu modelek.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Těžko říct ... vyznávám zásadu "raději nevědet", takže se o ex dovím většinou jen z vyprávění známých apod. Spíš mne zarazí, když zjistím, že nějaká dlouhodobější ex byla ode mne diametrálně odlišná - názory, povahou, koníčky, vzhledem, zaměstnáním, vzděláním, vystupováním, .... pak si říkám, jestli dotyčný potřebuje radikální změnu, nebo je tak tvárný, že se přizpůsobí komukoliv !?

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně zase napadlo ovlivnění v negativním smyslu - třeba kdyby přítelovi bejvalky měly nějakou "vadu", tak bych si říkala, proč on s ní byl

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

je pardon - přítelovy bejvalky..:p

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec nad tím nepřemýšlím, je to blbost.

Reaguji na Nikollka: no takpěkná může byt ýe jo, ale dkyž je blbá tak s tím nic nenadělá Přijde mi to jako naprostá blbost, proč bych se pořád měla s někým srovnávat? ted máme vztah my a zjímám se jen o to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tuhle minulost neřeším je mi to jedno

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Fellys: Přijde mi to jako naprostá blbost, proč bych se pořád měla s někým srovnávat?

Já tomu právě taky moc nerozumím, těm jejím myšlenkovým pochodům.. Taky jsem se s tou kamarádkou kvůli tomu skoro pohádala, jak se mi ona vehementně snažila vnutit to, že je to přeci důležité a jak velkou to hraje roli..
Ale pro upřesnění - ona je těma jeho bejvalkama skoro posedlá.. Některý zná osobně (a blbé taky nejsou, takže jsou prostě skoro dokonalé..) a o těch, které zná třeba jenom z vyprávění nebo fotek, tak o těch si vytváří různé pohádky, jaké asi byly, v čem byly jiné než ona, lepší a tak..
Začínám se o ni trochu bát..

arrow
profile_image
Tikalka
od 11. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak kamarádka má asi nějakou podivnou zálibu v tomto...a snad nezmagoří
Já minulost neřeším, většinou co se člověk doví, tak pak moc řeší. A myslím, že je to zbytečné, je lepší se soustředit na přítomnost a na ty dva konkrétně a ne na ex. Taky se mě žáden přítel nevyptával na ex, tak proč bych měla já.
Asi bych si nezačla s chlapem, který se vyspal s půlkou města, to by mi opravdu vadilo, ale to se většinou člověk doví, dřív než by si s daným něco začal. Jinak každý má nějakou minulost a ne každý si musí rozumět, ať je sebekrásnější, takže se vůbec nedivím, že se třeba ex dokonalá a zmiňovaný týpek rozešli - vztah přece není jen o tom jak lidi vypadají

arrow
profile_image
Milou Maisonneuve
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ze začátku našeho vztahu jsem to řešila velmi. Pořád jsem se s ní srovnávala, jaká je, jaká jsem já, kdo je lepší.. Ale nebylo to k ničemu, jen mě to trýznilo a partnera samozřejmě taky.
Už se tímto netrápím..
Jsou samozřejmě chvíle, kdy se s někým srovnávám, ale jsou to ojedinělé chvíle, a hlavně jsou mi nápomocny k tomu, abych třeba na sobě zapracovala, pochopila atd ..

Partnerovu minulost mám zmapovanou, aniž by o tom věděl, nikdy by mi hrdost nedovolila to s ním řešit. Myslím si, že je dobré vědět, s kým Váš chlap trávil čas (hlavně v posteli) A abych odpověděla na jednoznačně položenou otázku: Ano.

Mm.. já ani ex svého přítele neznám, jen jednu a ta není nijak extra hezká, navíc co jsem slyšela byla vždy nepříjemná a neusmála se, kdežto já jsem pravý opak. Tkž ani nevím co si o tom myslet, možná jsem se někdy cítila líp, že já jsem takov sluníčko které mají všichni jeho kamarádi rádi kdežto ji skoro ani neznali.
Reaguji na Milou Maisonneuve: Přesně..

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, já jsem expartnerky mých partnerů vždycky řešila (množství i jejich inteligenci a charakter a především důvody rozchodu), a bylo to jedno z kritérií, podle kterých jsem se pokaždé rozhodovala, jestli do toho vůbec jít, nebo ne...a vždycky jsem si ověřila, že to velmi dobře vypovídá o zvycích a charakteru partnera samotného, takže jsem díky tomu nikdy nešlápla vyloženě vedle. Nemohla bych mít vážný vztah s někým, jehož minulost neznám.

Cituji kozenka88: Mně zase napadlo ovlivnění v negativním smyslu - třeba kdyby přítelovi bejvalky měly nějakou "vadu", tak bych si říkala, proč on s ní byl

Jo, tak to přesně jsem si říkala u toho mého.. nechápala jsem, proč měl tak nízké nároky (hloupá,sprostá,nepěkná,podvádějící - názor utvořen z vyprávění přítele,jeho mamky, bráchy a nakonec jsem sama viděla na vlastní oči), tehdy mi to snížilo sebevědomí, protože jsem si říkala, že když chodil s něčím takovým a teď chodí se mnou, tak co když jsem taky taková příšerka, jako ona..ale jak jsem starší, tak už to chápu..prostě byl ještě puberťák, chtěl si to už konečně s někým vyzkoušet a ona byla zrovna po ruce

Cituji Nikollka: Některý zná osobně (a blbé taky nejsou, takže jsou prostě skoro dokonalé..) a o těch, které zná třeba jenom z vyprávění nebo fotek, tak o těch si vytváří různé pohádky, jaké asi byly, v čem byly jiné než ona, lepší a tak..

Jestli ona s ním nechodí jen proto, aby se mohla řadit mezi tyto její vysněné .. asi jí přeskočilo, protože chodit s klukem jenom proto, s kým chodil, to mi příjde přinejmenším zvláštní..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené