arrow
profile_image
kabisk
od 14. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
je to asi měsíc a půl co mám prodloužené vlasy metodou keratin. Pramínek mi zatím nevypadl ani jeden, ale padají mi hodně jednotlivé vlasy, po každém česání mi zustane v ruce chomáč vlasů a i když se zrovna nečešu zůstává po mě všude hodně vlasů. Kadeřnici jsem to říkala, ale ta si s tím zřejmě neví moc rady, kontrolovala spoje a ty jsou prý v pořádku drží. Jsem z toho už neštastná vlasy mi už docela dost prořídli. Jinak se o ně starám myslím docela dobře, koupila jsem si šampon a balzám na prodloužené vlasy a jinak jsou v pořádku, jen prostě padají. Nevíte někdo porsím co s tím.

arrow
profile_image
Ectase2
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hm.. Mě tohle dělalo od mé bývalé kadeřnice.. Taky mi vypadávaly vlásky.. Buď je to tím, že je máš čerstvé , vždy se musí vyšesat vlásky, ktereé se "neusadily" .. ovšem kdyby ti to dělalo i za dva týdny po nasazení, tak to už podlě mě moc dobré není..

arrow
profile_image
carrie cz
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jediné řešení je reklamovat je. Protože řídnout by určitě neměly. Je to škoda peněz.

arrow
profile_image
Misenka
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zřejmě byla malá keratinová destička, nebo nevím..vlasy mi vypadávaly taky a je to teda dost nepříjmné

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je to tím, že není keratin úplně rozehřátý a při nandání se v podstatě pokryje jen kolem pramínku a vlásky uvnitr padají, nebo nejsou keratinem tolik přichyceny jako okolní (vnější). Nevím jak to vysvětlit ale včera jsem je kamarádce nandavala a u jednoho se mi to také stalo. Čili rozehřát a opravdu rozprostřít do všech vlásků ve spoji. Ale na tvé místě určitě půjdu reklamovat

kabisk
Taky mi takto vypadaly vlasy,spoj byl v pohodě,ale nebyly v něm žádné vlasy,jen můj pramen.Vyreklamovalo se to a kadeřnice uznala,že to byla její chyba,dávala my prameny zřejmě na málo suché vlasy a tak se v keratinu udělaly "bubliny" a nechytlo to prostě vlasy,které ze spoje vypadaly.
Takže reklamovat.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky záleží čim si ty vlasy češeš.pokud máš speciální kartáč,tak vlasy by padat měli ale jen málo,pokud je něčim rveš tak je to jasný.. je fakt normální ,že ze začátku nějaké vyčešeš ale mělo by se to ustálit...Pokud to nepřestane zajdi ke kadeřnici

arrow
profile_image
MilanXD
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud vypadávají jednotlivé vlasy z pramínků, tak je to spíš špatně naslepkované = už při přípravě pramínků. Při přidělávání to už pak kadeřnice neprohřeje tolik, aby to opravila. Reklamce je jasná, ale bude to komplikovanější.

S keratinem jsem měla stejný problém, už nikdy bych do této techniky prodlužování nešla! Myslela jsem si, že když pudu do všem známého salonu Yes VIP, kde se starají o vlasy VIP klientkám, tak budu spokojená, ale hodně jsem se mýlila! Za ty nehorázné prachy byl výsledek přímo žalostnej! Tak že doporučuji jiné metody prodlužka.. já mám bond plus a jsme velmi spokojená.

Reaguji na aesa:
To bude studiem, ne metodou. Nejsi totiž zdaleka první, kdo má s tímto studiem špatné zkušenosti.

Reaguji na mishka999:
jsem tou zkušeností asi poznamenaná.. jak vidím, že v salonu prodlužijí touto metodou, obloukem se mu vyhnu a může být sebevíc vyhlášený. Bojim se zklamání a dalšího dotování

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, potřebovala bych trošku poradit. Taky mi vypadávají jednotlivé vlasy v opravdu velkém množství. Nikdy se mi to nestalo, vlasy nosím už několik let. Volala jsem kadeřnici a ta mě objednala...ale říkala mi, že to bude asi vlasama, že to nebudou pravé vlasy a proto v tom keratinu nedrží...je pravda, že vlasy tentokrát nemám od ní. Nechala jsem si je u ní předělat z clip-inů právě na keratin. Říkala mi, že ty vlasy jsou hezké, že to jsou asi asie, ale hezké. Tak nevím, co teď dělat, na nové vlasy nemám...Mám je na hlavě necelých 14dní a vypadávání neustává. Chci si je nechat předělat v rámci reklamace keratinu, takže zadarmo, aby dál nepadaly. Jenže problém je, že ona může tvrdit, že to je vlasama...může to být opravdu vlasama?

Cituji GiziOW: Chci si je nechat předělat v rámci reklamace keratinu, takže zadarmo, aby dál nepadaly. Jenže problém je, že ona může tvrdit, že to je vlasama...může to být opravdu vlasama?

Nevidím sebšemenší důvod, proč by to mělo být vlasama. Na 99% bude problém s keratinem.

Keratin za tepla: Já mám z 87pramenů za měsíc jen na hlavě 20pramenů a koš vlasů,hrůza a tragedie,takže jsem musela dokoupit vlasy a celé znovu,nová investice a jiný keratin/od Popa/,předtím jsem měla SO.CAP a nevím,zda to byla špatně odvedená práce nebo špatný keratin..tahám neustále uvolněné vlasy....a pramínky padají každý den/max.2ks/za den/....spoje se mi po měsici drolí a rozpadají...to vše po 1měsíci!a používám spec.kartáč,ale šampony Elseve,klasika z drogerie..nemůžu se ani pořádně učeast,jinak vytahám chomáč uvolněných vlasů i po měsíci jejich nasazení...

Cituji glisi: Keratin za tepla: Já mám z 87pramenů za měsíc jen na hlavě 20pramenů a koš vlasů,hrůza a tragedie,takže jsem musela dokoupit vlasy a celé znovu,nová investice a jiný keratin/od Popa/,předtím jsem měla SO.CAP a nevím,zda to byla špatně odvedená práce nebo špatný keratin..tahám neustále uvolněné vlasy....a pramínky padají každý den/max.2ks/za den/....spoje se mi po měsici drolí a rozpadají...to vše po 1měsíci!a používám spec.kartáč,ale šampony Elseve,klasika z drogerie..nemůžu se ani pořádně učeast,jinak vytahám chomáč uvolněných vlasů i po měsíci jejich nasazení...

Já pořád nechápu, proč jsi ty vlasy nevyreklamovala. Já bych to teda udělala, protože se mi kdysi stalo přesně to samé, co tobě. Vlasy po měsíci začaly padat a já vyčesávala vysloveně chomáče. Ze 150 pramenů mi jich zbylo na hlavě 80. Když jsem to šla reklamovat, tak mi můj kadeřník dal zdarma nové vlasy a silnější keratin a od tý doby mi nevypadne ani vlásek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené