Před několika týdny mi začaly padat vlasy. Po umytí mi jich vypadá tak 200 za den, ve dnech, kdy si je nemyji, tak asi 60-100 denně. Myslela jsem si, že je to kvůli odbarvování, ale vzhledem k tomu, že se odbarvuji už asi 6měsíců a vypadávat mi začly asi před 4 týdny, cca 3-4 týdny po hořečnatém onemocnění, tak to přikládám spíš tomu. Chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějakou radu, jak tomu zabránit, co užívat a kdy se to konečně zastaví. Moc děkuji za všechny příspěvky.

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mi jednu dobu strašně padaly, kadeřnice mi řekla, že je to normální.

arrow
profile_image
Kusbab
od 23. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně taky hodně padají vlasy,při mytí jich mám plné ruce.Kdybych je zbírala,můžu po týdnu někomu darovat paruku
Naštěstí mám vlasy hodně husté,takže to nijak nepociťuji

V rodině jsme měli skvělé výsledky s doplňky od Finclubu, konkrétně s přípravkem Piimax Pro-V. Sestře to doporučila i gynekoložka a opravdu po delším čase bylo viditelné, jak jí v určitých místech začínají rašit vlasy. Musí se to užívat ale déle, výsledky nejsou vidět hned, cca za 2-3 měsíce. Mě tenhle přípravek v kombinaci s Manhattan kosmetikou, v takovém tom problematickém období, i dost zlepšoval pleť. Nerada bych, aby to vyznělo jako nějaká reklama, jen píšu, co se nám doma kdysi osvědčilo.

Cituji pinky: ale vzhledem k tomu, že se odbarvuji už asi 6měsíců

Vlasy reagují hodně zpětně. Mě třeba po dovolené-slunění začnou vlasy padat (tím myslím ve větší míře) třeba až za 2 měsíce.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud je padání vlasů důsledkem horečnatého onemocnění, tak je tělo oslabené a asi ještě bojuje a dává do pořádku následky onemocnění. V takovém případě jdou veškeré živiny na boj s nemocí na úkor toho, co tělo nejméně potřebuje - a to jsou třeba vlasy. Můžeš podpořit tělo čímkoli, co posílí imunitu - vitamíny, probiotika, echinacea, lapacho, pupalka, aloe vera, jinak se to po čase zastaví i samo, ale každému se tělo vzpamatovává za různou dobu. Toť můj názor.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě padaly vlasy X let a to vždy půl roku a pak byl klid. Krevní testy v pohodě. Doktoři se mnou nic nedělali a spíš prudili tím, že mi řekli, vlasů máte ještě dost, tak co.
Začala jsem shánět sama info, proč to tak je. Vitamíny, ani vodičky nepomáhaly.
Pak jsem zjistila, že to může být od ledvin (podle tradiční čínské medicíny), pila jsem čaj na to a opět nic. Pátrala jsem dál a narazila na detoxikaci. Začala jsem čistit játra a musím říct, že je to o 100% lepší! Hodně mi pomohl i fungilen (není to prosím vás reklama) brala jsem ho 2 měsíce. viděla jsem to i na nehtech. Dřív se mi jakoby vlnily a od té doby, sice to není úplně ok, ale zlepšení tam je.
Neříkám, že je to tvůj případ, ale třeba to někomu pomůže, protože já z toho byla zralá na psychiatra.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redzac:
Díky za info. Já jsem si s padáním vlasů taky prožila svoje. Asi do 20 let jsem měla nádherné husté a vlnité vlasy a pak se padání rozjelo tak, že mi jich na hlavě zůstala ani ne polovina z půsovního objemu. Podle doktorů jsem taky úplně zdravý člověk, takže vlastně nemají co řešit. Teď už se mi vlasy trošičku zlepšily od Verospironu, ovšem nevím, co to udělá až ho vysadím. Ale s ledvinama máme v rodině taky docela problémy, mívám často i záněty močového měchýře... zkusím ten fungilen, třeba mi to taky zabere.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na DanielaM: fungilen je na detoxikaci, na ledviny si najdi nějaký čaje na netu... snad ti to pomůže...

arrow
profile_image
potvurkapodivna
od 26. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji linn: učila i gynekoložka a opravdu po delším čase bylo viditelné, jak jí v určitých místech začínají rašit vlasy. Musí se to užívat ale déle, výsledky nejsou vidět hned, cca za 2-3 měsíce. Mě tenhle přípravek v kombinaci s Manhattan kosmetik

Já osobně jsem přípravek brala po celé těhotenství i následně po porodu a vlasy mi tedy padají katastrofálně

arrow
profile_image
glitter2
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vlasy mi padají nepřetržitě od porodu a to už je skoro 18 let Mám štěstí,že většina z nich průběžně dorůstá,ale i tak mám objemově polovinu. V posledních letech se to hodně zhoršilo,vtírala jsem různé vodičky od kožního,ale zázrak nenastal. Pomohl mi až odvar z kořene lopuchu,oplachuji se s ním hlavu po umytí. A také jsem si koupila Lopuchový výluh od fy Naděje a po měsíci aplikace mi vypadne tak desetina toho,co před tím. Vyzkoušejte,třeba vám to taky pomůže

arrow
profile_image
Nightmure
od 25. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě bylo od lékařky doporučeno, abych vyzkoušela Bioaquanol U. Tak jsem ho zkusila - stál jen 28 Kč na stránkách bioaquanolu (nevím kolik stojí jinde) a vážně to zabralo. Vypadávání se mnohem zmírnilo a teďka už mi vlasy vypadávají v normálních ,,dávkách" Vyzkoušejte to, třeba to zabere i u Vás

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené