Ahoj holky, mám dotaz, dnes jsem 12den po augmentaci, 440ml, Polytech,kulaty a střední profil, řez pod prsy..

Bolesti prsou trošku ustoupila, ale cítím velké pálení jak na prsou jako na svalech, na obou prsíkách, ale co mě trápí jsou JIZVY. Levá strana mě neskutečně pálí už druhý den, štípe, pálí, píchá, tahá.. Stehy nemám vyndané,jdu na vyndání za 3dny. Po opce,obvazy a fáče a druhý den, zdr.podprsenku, kterou mám furt a pod ní dva čtverečky gázy. Můžete mi prosím poradit co mám dělat?? Jizva není rozšklebená, nehnisá, jen dlouhý stroupek zakončený dvěma uzlíky..

Dnes jsem se chtěla nechat autem přemístit do jiného bytu a po chvilce jízdy, jsme to museli otočit nemohla jsem sedět, hůře se mi dýchalo. Stále cítím pnutí na prsou, pálení a dnes mi zase bodalo do levého prsa, včera do pravého. Stále se to mění.. Ta jízda pomalá mě dost vyděsila, cítila jsem každé houpnutí, vejmolek, zatáčky, rozjezd i brzdy.. Prostě děsná a to mám jít ve středu do práce, za 4dny..

můžete prosím poradit? Mám mazat a čím? Mámstehy i teď,nebo po vyndání. Prsa pálí, chladit? Jak správně mít zdr.podprsenku, sedí mi přesně na jizvách

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené