arrow
profile_image
tartelette
od 19. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
mám nyní černé vlasy (asi rok používání přelivů cca jednou za 2-3 měsíce), moje původní barva je středně až tmavě hnědá a nyní bych se k ní ráda postupně vrátila. Po přečtení zdejších diskuzí na toto téma jsem se ujistila v tom, že "zbavit" se černé není snadné. Našla jsem barvu, která slibuje zesvětlení i černých vlasů, tak jsem se chtěla zeptat zda s tím někdo nemáte zkušenosti.
http://www.palette.cz/nase-produkty/color-xxl/colo r-xxl/odstiny-palette/blond-a-hnedy/v96-modni-tmav e-hneda/
(je to odstín v96)

Dále bych třeba použila odstín v30 a postupně se vrátila ke své barvě.
Předem děkuji za vaše rady a zkušenosti
Našla jsem zde i jiné typy, ale kdyby toto fungovalo, zdá se mi to asi jako nejvhodnější varianta.

arrow
profile_image
Raervanna
od 6. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky...bohužel tyto barvy v září končí. Seženeš je jen už jedině v doprodeji. Je to škoda, koupila jsem si v doprodeji tu V30 a je to zajímavá barva. Loni jsem se také zkoušela zbavit černé barvy po domácku...prvně jsem použila palletku intensive color creme odstín E20 ale to se mi odbarvili jen odrosty na blond, zbytek zůstal skoro při samém ...takže jsem na to plácla nějakou hnědou...po druhé jsem zkusila Londu zesvětlovač..ale měla jsem jen jednu krabičku na vlasy na ramena...a bylo to málo...stáhlo to do středně hnědé s odleskem do červena....Takže je lepší vzít dvě krabičky. Myslím, že ta Londa by ti mohla pomoct. Nechat to tam třeba míň času než je napsané. A mám dojem, že snad v tom letáčku je určená doba podle toho, jak moc chceš zesvětlit. No a pak na to můžeš hodit nějaký přeliv, ale vem radši světlý, on bude do tmava...páč když si koupíš středně hnědý tak ti to půjde zas do tmava ...snad jsem ti nějak poradila

Cituji mroskvicka: Obávám se, že tím je myšleno zesvětlení přirozeně černých vlasů, ne obarvených na černo Budeš muset nejprve použít zesvětlovač, tak jak píše Raervanna. Já osobně jsem musela zesvětlovat 2x aby to s černou vůbec pohnulo.

Já si vždycky myslela, že právě zesvětlení přirozeně černých vlasů je daleko složitější a těžší, než těch na černo odbarvených. V tomhle názoru mě utvrzovaly zoufale zesvětlené vlasy romských holek. Nikdy z toho víc jak světlou zrzavou nevykouzlily.

arrow
profile_image
Loli88
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám ten samý problém...měla jsem tak náááááádhernou barvu ( hnědá,ale taková,že ji uměle nevykouzlíte) a pak mi hráblo a já hloupá se obarvila přelivem na černo. Doufala jsem,že se to vymeje,ale vždycky to jen odrostlo a já to musela zase dobarvit. 18. jdu k Petře Měchurové a ta mi tu barvu stáhne. Řekla mi,že mám počítat s 4-hodinovu operací (vlasy do pasu). Tak dám pak vědět kolik to stálo a jak vypadám. Ale upřímně řečeno, ač se považuju za odborníka na péči o vlasy,tak do tohohle bych podomácku nešla. Přece jen...máš jen jedny vlasy a tímhle se docela jistě zničí, takže já raději volím ničení pod odborným dohledem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené