arrow
profile_image
Jucka
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojda holky,nemáte někdo zkušenost,co udělá tahle barva,když se dá na melírované vlasy?mám svoje tmavě hnědé a hustý blond melír...Zkoušela jsem casting creme gloss 1021 Blond světlá perleťová a dobrý...Zesvětlalo to melíry,odrosty a i moje vlasy,ale furt tam ten melír zůstal.myslíte,že tohle bude něco podobného nebo mi to udělá jednolitou barvu? Děkuji

arrow
profile_image
lucie90
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holka, tohle jsem řešila přesně před měsícem, přesně jako ty. poprvé 1021, potom tohle bílé zlato a nakonec i A10 !! a NIC ! blond melír mi furt zůstává moje vlasy jsou obarvené na normální blond a melír je krásně bílý taky už nevím, čím bych to mohla sjednotit.

arrow
profile_image
BloodyLin
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dievčatá ak si tú farbu dávate na celú hlavu(teda aj na melíry) nič tým nevyriešite maximálne si veľmi zničíte tie už omelírované vlasy. Tiež som to tak robila, farbu mi to nezjednotilo ale melírované pramene sa mi teraz strašne lámu. Ono to veľmi nemôže fungovať, pretože aj keď vám to zosvetlí vaše prirodzené vlasy trochu to zase zosvetlí aj melíry a tým to nemôže byť rovnaké. Ja odporúčam aspoň sa pokúsiť vymelírovať aj ostatné pramene a nie odfarbovať celú hlavu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené