arrow
profile_image
Sinkulka
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Co si myslíte o tom, že někdo vám pravidelně chodí domů pomáhat s úklidem?

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to naprosto v pořádku, máš více volného času, který můžeš využít smysluplněji než úklidem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sinkulka: Co si myslíte o tom, že někdo vám pravidelně chodí domů pomáhat s úklidem?

Osobně bych to nesnesla a občas tak úplně nerozumím tomu,když má někdo byt 3+1 a má paní na úklid,ale je to každého věc.Jen si myslím,že pokud nemám palác,pomoc s úklidem a ničím jiným nepotřebuji.
Ale pokud to někomu vyhovuje,v pořádkurozhodně mě to nepobuřuje.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně mám trochu problém s tím, že by mi někdo sahal na moje věci. Na druhou stranu - jestli budu jednou časově zaneprázdněná manažerka, budu raději soboty věnovat rodině, než úklidu To pak nebudu litovat ani těch pár stovek a zkousnu cizího člověka na svém území.

arrow
profile_image
petullik
od 10. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já osobně chodím uklízet podnikateli, který žije sám a je celý den mimo dům. Baví mne to a i si odpočinu od ostatních starostí.. žehlím mu také. Je to pro mne super přivýdělek

Já chodím uklízet. Je to pomoc k nezaplacení, pokud nemáš moc volnýho času nebo se ti jenom nechce ale určitě je to odvaha nechat cizího člověka samotnýho v bytě. Nicméně já jsem s rodinou kamarádka a už se ani za cizího člověka nepovažuju. Je to přece bomba, když odejdeš ráno do práce ze "špinavýho" domu a vrátíš se a všechno doma září čistotou

Jiná otázka je, jak se k tomu staví děti, když jsou vychovávaný, že uklízí uklízečka. Rodina se ke mě chová výborně a s respektem, ale přecejen pořád dostávám úkoly typu ukliď tohle a ukliď tamto... Podle mě to má určitej vliv na ty děcka, aspoň na ty, kterým uklízím já. Jejich máma je vede k tomu, že jsem její pomocnice, ne uklízečka, že si mají po sobě uklízet, ale stejně na nich vidím, jak jsem pro ně někdo podřadnej, komu taky můžou rozkazovat a všechno po nich uklidí a oni jenom sedí v křesle a poroučí.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JulčaPulča: že si mají po sobě uklízet, ale stejně na nich vidím, jak jsem pro ně někdo podřadnej, komu taky můžou rozkazovat a všechno po nich uklidí a oni jenom sedí v křesle a poroučí.

Hrůza Paní na úklid bych nechtěla už z tohoto důvodu...
Jediné, co bych brala, kdyby mi třeba vytírala podlahu, protože to asi ušetří dost času, ale jenom kdybych byla pracovně vytížená a kdybych měla větší děti, žádnou paní na úklid bych nechtěla, dětičky by se musely podílet.

arrow
profile_image
Mifulka
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem 1x uklízet paní do domu a fakt jednou stačilo. V koupelně se všude válelo plno hraček a špinavých ručníků, další místnosti byly rozházené ořechy a plno špinavého nádobí. Sama bych nechtěla,aby mi někdo doma uklízel. Mám ráda ten "pocit" že jsem si to uklidila sama.

Já bych to u sebe také nechtěla, aby mi někdo postavil svíčku jinam či podobně, jsem na to háklivá. Ale nevím, třeba jednou na to přijde.. Teta bydlí ve Vídni a tam ji chodí někdo uklízet, má barák i v ČR, vedle nás a tam ji chodím jednou za 2 týdny uklízet já. V Rakousku je běžný 10€ /hodina. Já mám 200,- / hod a je to super..

Reaguji na Mifulka: Ta práce není špatná, jenom jsi asi měla smůlu na tu paní. Základem je si je dopředu domluvit, jaký práce po tobě bude chtít, aby se pak člověk na místě nedivil. A pak je výhoda, když tam chodíš uklízet pravidelně, tak si to udržuješ pěkně v čistotě všechno. Já nenávidím úklidy, když třeba v létě jedu na dovču a pak se vrátím a musím uklidit po delší době.

Cituji Romankaa: mám 200,- / hod

závist tak to je krásný

Na úklid ne......ale na žehlení a hlavně na žehlení košil. Už o to vážně uvažuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

jojo pro důchodce a nemohoucí lidi dobré

arrow
profile_image
Belen
od 14. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že je to fajn. Třeba náš barák se uklízí celý jeden den a na to nemá nikdo čas, takže využíváme tyto služby už cca 6 let. Vystřídalo se u nás plno hospodyň přes agenturu, chodí každý týden. Platíme 160,- na hoďku.
Vřele to doporučuji, člověk má více času a když dojde v pátek na večer domů tak přijde do uklizeného.

Paní na úklid - cizí člověk - Nikdy .... leda,že by to byl pro mě blízký člověk,třeba kamarádka,apod ....ale já si ráda uklízím sama takže bych ji ani nepotřebovala

arrow
profile_image
elle_33
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Paní na úklid jsme měli až když začala mít mamka časově náročnější práci a chtěla vic času věnovat mě, takže v tom nevydím žádny problém byla spolehliva, chodila jednou týdně nikdy se nic nestalo a i žehlila...ale pokoj jsem si vždycky uklízela sama jako hračky apod. ona dělala jenom běžný úklid, právě proto abych se nad ní necítila povýšeně a uměla si sama uklidit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené